Inzerujte v [OL]4you, nejlepším olomouckém lifestylovém magazínu!

Olomoucký lifestylový magazín [OL]4you ukazuje to nejlepší z nejlepšího – ta nejkrásnější místa, fascinující projekty, inspirující osobnosti – ve fotoreportážích a redakčních článcích, jež vám udělají chuť na město, které je otevřené budoucnosti. 

[OL]4you je prvním regionálním magazínem o životním stylu, který vychází v Olomouci již od roku 2012. Jeho výjimečnost přináší obyvatelům a návštěvníkům Olomouce informace o dostupných službách, produktech, značkách, trendech z oblasti módy, krásy, životního stylu, ale také informace o zajímavých osobnostech a aktuálním a společenském dění v tomto regionu. Cílem je poskytnout vyváženou nabídku proti celorepublikovým magazínům, v nichž jsou často prezentovány značky hůře dostupné pro obyvatele menších měst.

Magazín [OL]4you vychází v nákladu 8.000 ks, ve velkém formátu a je tištěný na papír, který je běžný pro renomované lifestylové magazíny. Magazín je zdarma na více než 170 distribučních místech a jeho čtenost je více než 30.000. Čtenáři ho na distribučních místech najdou jednou za dva měsíce po celém Olomouckém kraji.

Oslovte své potenciální zákazníky a prezentujte své výrobky a služby v [OL]4you, nejčtenějším lifestylovém magazínu na Moravě! Kontaktujte naše obchodní oddělení pro možné varianty spolupráce a ceník inzertních formátů.

Kontakt
reklama@OL4you.cz