[OL]4you na

Adventní kalendář [OL]4you aneb na co se můžete v prosinci těšit?

Nejkrásnější čas v roce je tu a my jsme si pro vás, naši milí čtenáři, připravili adventní kalendář se spoustou krásných poukazů, slev, dárečků a také akcí 1+1 zdarma.

Adventní kalendář [OL]4you aneb na co se můžete v prosinci těšit?

A na co všechno se můžete v adventním kalendáři těšit tento týden? Začali jsme omálovánkami pro nejmenší, stahovat je můžete v okénku s číslem 1. Dnes a zítra můžete vyrazit na 1 + 1 punč zdarma do Open Wine Latino baru. Ten jsme mimochodem loni ohodnotily jako nejlepší punč ze všech, i když byla konkurence docela veliká :) Další dny vás v okénkách čekají poukazy na cvičení do BodyTec Olomouc, speciální nabídka na péči v Neo Beauty Clinic, milovnice módy jistě potěší speciální akce návrhářky Sandry Švédové a na Mikuláše, doufáme, uděláme radost rodičům malých zpěváků a zpěvaček díky nabídce Strýčka Líčka!

Adventní kalendář máme nabitý až do Štědrého dne, těšte se na super akce od partnerů jako třeba HELEN Bistro, BABOR Beauty Spa, TŌSH Distillery, Lobster Family Restaurant, Ultimate Fitness, Resort Hrubá voda, Bowland Bowling Center, Lékárna U Červeného kostela, Knihář, Cinestar, Svatebni salon Mona a dalších! V každém okénku najdete nejen kontaktní údaje, ale také délku platnosti jejich nabídky. Některé jsou na pár dní a některé naopak můžete uplatňovat až do konce ledna i déle.    

 

 

 

https://www.adventnikalendar.ol4you.cz

reklama