[OL]4you na

DiCaprio ve svém novém filmu fetuje jako o život!

Kde jsou ty časy, kdy hollywoodský krasavec Leonardo DiCaprio romanticky objímal Kate Winslet v Titanicu! Talentovaný hezoun s každou svou další rolí přitvrzuje a ukazuje, že dokáže hrát i pěkné drsňáky a zhýralce...

DiCaprio ve svém novém filmu fetuje jako o život!

V nejnovějším filmu Vlk z Wall Street, který vychází ze skutečného životního příběhu makléře Jordana Belforta, ho pod režijní taktovkou Martina Scorseseho uvidíme v hodně odvážných záběrech plných večírků, sexu, peněz, alkoholu, drog a prostitutek. V tříhodinovém snímku navíc zazní více než 500x slovo „fuck“, což je podle odborníků nejvíc ve filmové historii! Americké organizace, která doporučuje přístupnost na filmy, mu také v oblasti výskytu sprostých slov, nahých a sexuálních scén či užívání drog přidělila plný počet bodů! A přitom ti, kteří jej už viděli, film hodnotí jako jeden z nejlepších v poslední době.

A o co jde?

Jordan byl obchodník s akciemi, který vydělával desítky milionů dolarů, ještě když mu nebylo 30. Jako makléře najímal mladé chudé kluky, které pak motivoval horami kokainu a neomezeným přísunem prostitutek, a to všechno v pracovní době. „Prostě zhýralost na úrovni moderního Caliguly,“ popsal svoji roli Leonardo, který se tak ve filmu objeví častokrát polonahý, při divokých hrátkách nebo při šňupání drog. Samozřejmě každá legrace něco stojí, takže stejně jako v životě, i příběh tohoto vlka má své stinné stránky, ale „Jack z Titanicu“ je v tomhle filmu tak přesvědčivý, že by si zasloužil minimálně Oscara! Sami to můžete posoudit od 16. ledna v našich kinech.

reklama