Halloween: dušičky, štíři a koktejly po procházce v ZOO – přinášíme tipy, díky kterým budete mít o tomto víkendu jasno!

Halloweenský prodloužený víkend je jak stvořený na drink, procházku po ZOO či dušičkový koncert. Čemu dáte přednost vy a vaše děti?

Tomáš Helísek

Večer duchů v ZOO Olomouc

Poslední říjnová sobota bude v zoo opět plná duchů, úžasné podzimní atmosféry, dobrot pro zahřátí i mlsné jazýčky a strašidelných průvodců. V ZOO Olomouc se bude konat Večer duchů. Nebojácní, kteří si raději užívají tajemnou atmosféru při soukromé procházce, si musí ovšem vzít baterku nebo raději lampion, aby byli styloví. Akce začíná už ve 14.00 hodin pro nejmenší a postupně bude přituhovat! Maskované zaměstnance najdete ve všech pavilonech, ovšem kdo bude chtít vědět něco o zvířatech, musí se zeptat! Můžete se těšit na doprovodný program, soutěže a dárečky! Pokud vás zajímá více, navštivte Facebookovou událost

Halloween Parties

Máte rádi zábavu a dobré drinky? Pak nesmíte chybět na pořádné party! Kam na takovou vyrazit? Stačí si vzít oblíbený  kostým upíra, Frankieho, Batmana a dalších a zažít tu nejlepší halloweenskou noc v baru Koktejly & Sny nebo ve Filiálce v Masných krámech. Ty nejlepší masky budou odměněy a těšit se můžete i na speciální drinky!

Aquatera Olomouc

Hadi, štíři, sklípkani! To není jen součást Halloweenu, ale i Výstaviště Flora! Právě tam v sobotu 29. října 2016 od 8.00 hodin si nějaké pěkné zvířátko můžete vybrat a koupit. Třeba se vybavíte pořádným pavoukem na večerní party! Pokud vás zajímá cena vstupného, nabídka zvířat, určitě navštivte web akce.

Mozartovo Requiem potřetí

Dušičky jsou svátkem zemřelých, kteří už tady s námi nejsou. V kostele Sv. Mořice se v neděli 30. října 2016 rozezní dušičkový koncert! Chrámový sbor Chorus Mauritiensis při farnosti sv. Mořice v Olomouci pořádá na koncert nejznámějšího duchovního díla Requiem Wolfganga Amadea Mozarta. Koncert začíná v 19.00 hodin a vy si můžete užít Mozartovu hudbu v olomouckém prostředí Mořického kostela. Vstupenky můžete koupit v předprodeji v Informačním Centru a na místě! Více info na Facebooku.

#halloween #tipy #víkend #zoo olomouc

reklama

Další články