[OL]4you na

Jedinečná show Michaela Jacksona FOREVER láká na zážitek na celý život

Fanoušci nesmrtelného krále popu, máte jedinečnou příležitost připomenout si největší hity Michaela Jacksona a zhlédnout obří show nadupanou vizuálními efekty a vůbec tím nejlepším, co dnešní hudební svět nabízí. 13. března se v pražském Kongresovém centru odehraje koncert, na který budete mít vzpomínky do konce života!

Jedinečná show Michaela Jacksona FOREVER láká na zážitek na celý život

FOREVER - THE BEST SHOW ABOUT KING OF POP zavítá v rámci evropského turné do České republiky pouze jednou. Tým čítající nespočet tanečníků, zpěváků a akrobatů přiveze obrovskou scénu plnou dekorací, světel a unikátních kostýmů. 

Inscenace tak zdává holt nejslavnějšímu hudebníkovy všech dob už více než třináct let. Show měla premiéru v roce 2010 v Divadle Lope de Vega v Madridu. Během dvanácti týdnů ji vidělo přes 55 tisíc lidí. Poté vrhli artisti na mezinárodní pódia po celém světě, kde sklízeli nemalé úspěchy. Je to také jediné představení viděné a schválené rodinou zesnulého zpěváka. 

Michaelův otec, viděl představení ve Španělsku v roce 2011 a byl ohromen. V lednu 2018 viděl show Jermaine Jackson, bratr Michaela a později i sestra La Toya Jackson. „Nejenže je to skvělá show, ale je to srdce mého bratra na pódiu. Ráda bych tuhle show viděla na Broadwayi,“ řekla a speciálně poděkovala Carlosovi Lópezovi, který dle jejího mínění nejenže zachytil ducha jejího bratra, ale na pódium přenesl jak jeho hudbu, tak právě i jeho srdce. 

Show vidělo přes milion diváků po celém světě a nyní se vrací, a to s novými choreografiemi, vizuálními efekty a samozřejmě největšími hity. FOREVER je jedinečnou příležitostí si znovu vychutnat Michaelovu hudbu.

Lístky jsou v prodeji od 990 korun do 1690 korun v síti Ticketportal

reklama