Kultovní olomoucký svátek elektronické hudby přivítá legendu

V pátek 13. dubna 2018 se 15 Minut music club ohákne do fancy kabátu a v jedinečné atmosféře potěší publikum špičkovou live produkcí. Páté pokračování tradiční hudební akce s názvem #NoShit tentokrát zatáhne publikum do sladko snové dimenze a nabídne ostřílené producenty v čele s českou legendou.

Redakce [OL]4you

Kultovní olomoucký svátek elektronické hudby přivítá legenduCandy kids 90210

Olomoucký 15 Minut music club tentokrát plánují pořadatelé proměnit v oázu barviček, lízátek, plyšáků a oblíbených hraček, které znáte z dětství. Ne náhodou tak podtitul celé akce nese název Candy kids 90210. „Pokaždé se snažíme přijít s něčím jiným, abychom publiku otevírali nové dimenze. Především chceme ale lidem připravit parádní akci, na které budou moci hodit za hlavu všední starosti a užít si pár hodin kvalitní hudby. A plyšáků,“ nastiňuje leitmotiv události jeden z dvojice pořadatelů.

Legendární Moimir Papalescu

Během snové noci se na podiu vystřídají rovnou 4 hudební projekty a bude to stát opět za to. Cestu si do hanácké metropole totiž našla i legenda tuzemské elektronické tvorby Moimir Papalescu, který ve spojení s the Nihilist brázdil na přelomu desetiletí celou Evropu. V současné době tvoří astronautské orbitální spojení se svým synem v projektu Papalescu2. Spolu s nimi se představí i tři rakety současné elektronické produkce. Brněnští 1flfsoap a krásné duo Lowmoe, kteří už rozhýbali davy třeba na Colours of Ostrava. Čtveřici doplní Kadaver (Aeiou) z modulárního kolektivu Bastl Instruments.

Očekávaná akce, na kterou se dostanete za rovných 150 Kč, odstartuje s úderem osmé hodiny večerní. Více informací najdete na webu.

#akce #klub #legenda #moimir papalescu #noshit #olomouc #tipy

reklama

Další články