[OL]4you na

Neděle v Šantovce patří dětem. V březnu si mohou zahrát deskovky

Každou první neděli v měsíci si mohou děti a jejich rodiče v Šantovce vyzkoušet tradiční i netradiční stolní hry, stavebnice a spousty hraček. Březen bude konkrétně věnován společenským deskovým hrám, které zabaví děti a dospělé všech věkových kategorií.

Neděle v Šantovce patří dětem. V březnu si mohou zahrát deskovky

"Naši hosté si mohou zahrát klasické hry založené na logickém myšlení, spolupráci a strategickém myšlení. Všichni zájemci mohou společně strávit příjemný čas a přitom potrápit mozkové závity," říká marketingový koordinátor David Podstata.

Akce budou pokaždé jinak zaměřené. Například v květnu se hosté můžou těšit na unikátní hernu plnou tradičních českých hraček, které se vyráběly v 70. a 80. letech minulého století. Nebude chybět Kloboučku hop, céčka nebo plechový traktůrek na klíček. V červnu zase přijdou na řadu obří šachy, pexeso, dáma a další tradiční hry v nadstandardních velikostech.

Program startuje vždy od 13:00 a trvá až do 18:00. Probíhat bude v přízemí před prodejnou H&M (kromě července, srpna, září a prosince, kdy má centrum naplánovaný jiné zajímavé aktivity). Program najdete ZDE.

reklama