NOVĚ OTEVŘENO: Garden Restaurant Prachárna

Park Hotel Prachárna u Křelova prošel nedávno rekonstrukcí některých částí a nyní se velké změny dočkala i přední restaurace – pojďte s námi nahlédnout dovnitř...

Zuzana Zbořilová

Garden Restaurant Prachárna

Kdo by neznal hotel Prachárna za Olomoucí směrem na Křelov? Park Hotel Prachárna má více než dvacetiletou tradici a patří ke stálicím turistického ruchu v našem regionu. K hotelu ovšem neodmyslitelně patří i přední restaurace, která je strategicky položená blízko komunikace při výjezdu z Olomouce na Mohelnici a láká tak mnoho projíždějících turistů. Dříve fungovala spíše samostatně, ale teď dostala nový kabát. Rekonstrukcí proběhly všechny vnitřní prostory od kuchyně přes  zázemí až po sklady.

Dokonalé propojení

Spolu s rekonstrukcí získala přední restaurace i nové logo, jehož vizuální design ji propojuje s Park Hotelem. Logo vymýšlel sám majitel celého objektu, Václav Švastal. Tři stromy mají charakterizovat přírodní lokalitu, ve které se hotel i restaurace nacházejí. Jsou obklopeny uklidňující zelení, rybníčkem a loukou. „Symbolika tří stromů se nám natolik zalíbila, že jsme je vysadili vedle nově zrekonstruované restaurace a hosté je nyní mohou sledovat,“ prozrazuje Michaela Ježková, Sales & Marketing  manažerka.

Interiér restaurace vznikl podle představ majitele Václava Švastala. Na realizaci se podílel i pan architekt Čechovský, se kterým tým hotelu a restaurace konzultoval všechny nápady. Vznikla z toho příjemná zahradní restaurace, která je odkloněná od rušnější cesty a vy si zde můžete skvěle užít letní pohody.  

Za restauračním menu stojí celý tým Park hotelu i Garden Restaurace: „Jsme tým mladých lidí, kteří rádi experimentují v kuchyni, a podle toho dáváme dohromady i menu. Klasické obědové je nové každý týden a večerní menu se obměňuje jednou za tři měsíce. V nabídce si jistě najde každý host – přes oběd můžete vybírat z deseti pokrmů, které zahrnují českou klasiku, něco bezmasého i trendy jídla... „Prachárna Garden Restaurant se těší hlavně na lokální klientelu, kterou chce lákat na obědové menu ze sezonních surovin,“ zmiňuje Michaela Ježková.

Multifunkční komplex

Zahradní restaurace tak skvěle doplnila celkový komplex tohoto objektu. Ten je nyní opravdu multifunkční, protože se dá využít pro mnoho akcí. V letních měsících je místo jako dělané pro rodinné pikniky, kde se můžete vyložit s vašimi dětmi či domácími mazlíčky na deku a užít si piknik. V hotelu se také běžně pořádají svatby právě z důvodu krásného romantického okolí. A třeba minulý rok se zde konala i výstava psů, kde jste mohli vidět 120 boxerů najednou! Ať už zvolíte pro svoji návštěvu zahradní restauraci či hotel, jistě ze zdejší přírody načerpáte mnoho energie. 

Více informací o restauraci najdete na www.restaurant-pracharna.cz a zajímavosti o hotelu se dočtete na www.hotel-pracharna.cz

#restaurace olomouc #restaurace #zahradní restaurace #prachárna #hotel prachárna #turismus

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články