[OL]4you na

Party, která stála za to! Open air Local Event se vydařil

Módní přehlídky, zábava, pop-up stores, výborný catering, koncert, jedinečné open air prostory Long Story Short Eatery & Bakery, které vtiskly Local Eventu úplně jiný ráz, spousta návštěvníků a počasí, které si nakonec dalo říct. Tak lze ve stručnosti shrnout šesté vydání společenské události Local Event. Zkrátka party, na kterou se nezapomíná...

Party, která stála za to! Open air Local Event se vydařil

Nezapomenutelný večer plný módy, krásy, designu, zábavy, hudby i dobrého jídla a pití a také příjemného počasí! To byl Local Event, jenž pod taktovkou organizátorek, Zuzany Sedláčkové - majitelky showroomu s italskou módou MILLY a Petry Neoralové - majitelky Neo Beauty Clinic, oslavil v pátek 24. září v open air prostředí oblíbené olomoucké restaurace Long Story Short Eatery & Bakery už šesté vydání. A akce to byla vskutku zajímavá!

Večerem provázela herečka a moderátorka Natálie Tichánková, o doprovod se již tradičně postaral DJ Domez, rezident klubu Belmondo. Naprostou novinkou však byl koncert kapely Sugar and Spice Holding Company, která roztančila takřka všechny přítomné. Lidé se dobře bavili, povídali si nad skleničkou něčeho ostřejšího, vychutnávali si dobroty, které pro ně připravil Petr Heneš se svým týmem. Vše dokreslovalo příjemné osvětlení, jež výborně korespondovalo s exteriérem populární olomoucké restaurace. Právě nádvoří dodalo celé akci neopakovatelnou atmosféru. Atmosféru, jež byla naprosto odlišná od předešlých společenských večerů. Všichni přítomní se shodovali, že je velmi dobře, že se party koná, protože se jí nemohli dočkat. A nadšení z toho, že se mohl uskutečnit další Local Event, neskrývaly ani samy pořadatelky: "Je pravda, že jsme se moc těšily. Doba není úplně jednoduchá, a tak jsme rády, že se akci vůbec podařilo uspořádat, že se tu sešlo tolik lidí a že nám vyšlo počasí. Dnes je to úplně jiné než dřív, open air prostředí s sebou zkrátka přináší spoustu novinek. A už teď vyhlížíme Local Event s pořadovým číslem sedm!"

Všichni přítomní si mohli užít čtyři módní přehlídky, kde se představily zimní outfity společnosti SKIMAX, TopDress nás s blyštivými šaty přenesl do Hollywoodu, showroom MILLY nás pro změnu zavedl do elegantní Itálie a Sandra Švédová nadchla novou kolekcí za doprovodu cimbálové muziky. Nechyběly brýle Oční optiky Rozehnalová, tradičně se velké oblibě těšila také Leona Korhoňová s originálními šperky a výtečné víno nabízel Open Wine.

Hlavním partnerem akce byla stavební společnost Weisstaw, partnery pak Zdravé stravování, Open Wine, HELVETIA hodinky a šperky, Strips Shisha, STRiPS CHiPS, TopDress, PANCONNECT s.r.o., G-Centrum Olomouc, Leona Korhoňová, Oční optika Rozehnalová, módní návrhářka Sandra Švédová, SKIMAX, SUN WELL, PSS Přerovská stavební, podporovateli OL4you Magazín, fotograf Lukáš Navara, Olomouc.cz, Art Hair Design, Šarlota Holíková MUA, Vulcanus Grill Czech, Resort Sobotín, Esmedia Interactive, Prorental a Kopírování Olomouc. 

Tak příště naviděnou!

FOTO: Lukáš Navara / NAVARAFOTO

reklama