Business ples

NH Collection Olomouc Congress

Vycházející hvězda David Gránský a okouzlující Hana Reinders Mašlíková, to je dvojice, která bude mít druhý ročník prestižní black tie akce moderátorsky na starost. Hosté se mohou těšit také na kvalitní produkci – velký muzikálový set v podání Romana Vojtka a Petry Vraspírové, čestného hosta Karla Vágnera a vrchol večera v podobě koncertu známého hitmakera Michala Davida. To však není vše...

Business ples® je prestižní společenská akce zaměřená na byznys, lifestyle, kvalitní zábavu a zážitkovou gastronomii. Přináší možnost nenuceného networkingu s řadou zajímavých byznysových a startupových osobností i nejzajímavějších tváří českého showbyznysu. Kromě již uvedených hvězd mají návštěvníci možnost poslechnout si v rámci Startup Stage také Davida Stypku držitele ceny Anděl v kategorii Sólový interpret. Nebude chybět ani loňská moderátorka plesu Eva Decastelo, které bude tentokrát v jiné důležité roli. Akce se chystá na 25. ledna 2019 v prostorách luxusního NH Hotelu.

Ples nebude jen o zábavě a tanci. Poskytuje příležitost potkat se s byznysovými osobnostmi. O zvyšující se prestiži akce svědčí i záštity ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého a lokálních autorit včetně hejtmana a primátora s příslibem osobní účasti zmíněných.

„Loňská premiéra jednoznačně potvrdila, že je v Olomouci poptávka po vysoce prestižní společenské akci. Ta naše přináší mnoho novinek a unikátů, které na jiných akcích nejsou. Mám radost také z toho, že Okresní hospodářská komora Olomouc, která za touto akcí stojí, i tímto potvrzuje své postavení klíčového byznys aktéra v regionu,“ vyjádřil se k akci Radim Kašpar, ředitel OHK Olomouc.

Za organizací Business plesu stojí OHK Olomouc, digitální agentura ESMEDIA a eventová agentura Jany Lébrové Evenpro.

Domovská stránka akce »

Zpět na přehled plesů »

reklama

Golf Resort Olomouc
Plesy Olomouc 2016