Práce snů v Olomouci? Řiďte Ferrari, Lambo nebo třeba Ford Mustang

Pokud jste někdy viděli luxusní žluté Lamborghini prohánět se Olomoucí, jednalo se pravděpodobně o jeden z vozů olomoucké zážitkové společnosti SportDrive.cz. Snili jste vždycky o rychlé jízdě a řízení silných automobilů? Teď máte příležitost - SportDrive.cz hledá instruktory!

Veronika Jínová

Společnost SportDrive.cz na trhu působí již 8 let a je aktuálně největší zážitkovkou tohoto druhu v Česku i na Slovensku. Pro všechny automobilové nadšence SportDrive.cz nabízí nezapomenutelnou jízdu v rychlých a exotických sportovních vozech až s 570 koňskými silami, mezi které patří Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP560-4 a Ford Mustang GT 5.0. Nezapomenutelný zážitek z jízdy si odnesete jak z Olomouce, tak z Brna, Prahy, Ostravy, Košic, Bratislavy a Žiliny. 

 

Staňte se instruktorem ve SportDrive.cz

S pořádným bourákem můžete z garáže vyjet i vy. Když to nebude z té vaší, z garáží olomoucké zážitkové společnosti SportDrive určitě ano. Tým SportDrive.cz aktuálně hledá nové instruktory zážitkových jízd s výdělkem až 30 tisíc za měsíc. 

Co obnáší pozice zážitkového instruktora ve SportDrive.cz?

Cílem SportDrive.cz je kvalita nabízených služeb, instruktor by tak měl zákazníka provést celým zážitkem - seznámit se s ním, vzít ho do auta a ukázat mu hlavní a nejdůležitější ovládací prvky. Při jízdě instruktor dohlíží, aby zákazník dodržel předepsanou trasu, aby byla jízda bezpečná a především, aby si zákazník jízdu co nejvíce užil. V případě, že zákazník nebude moci nebo nebude chtít auto řídit, sveze zákazníka jako spolujezdce právě instuktor. Před začátkem a po konci jízd instruktoři chystají/sklízí mobilní startovní místo.

Jízdy většinou probíhají od čtvrtka do neděle. Zpravidla platí, že všechny víkendy jsou pracovní (na volném víkendu se určitě dá domluvit, např. při čerpání dovolené). Pracovní doba trvá 12 hodin, začíná ráno a končí večer. Práce instuktora zážitkových jízd je sezónní, začíná se 1.4. a končí v polovině listopadu, dle počasí. Každý týden objíždí tým SportDrive.cz jiné město - jeden týden Olomouc, následně Ostravu, Brno a Prahu. Do slovenských měst se tým vydává v rámci jednoho týdne. Po celý týden instuktor s týmem zůstává ve vybraném městě,  je tedy potřeba počítat s tím, že bude několik dní mimo domov.

Nástup nových instuktorů je naplánován na konec března. Minimální požadovaný věk je 21 let. Podmínkou je řidičský průkaz, slušné a reprezentativní vystupování a dobré mluvené i psané slovo. Ženy, nenechte se odradit, práce je vhodná pro mužské i ženské pohlaví! Svůj životopis s fotografií a krátký motivační dopis, ve kterém zdůrazněte, proč se zrovna vy chcete stát novým členem týmu SportDrive.cz, zasílejte na emailovou adresu info@sportdrive.cz. Výběrové řízení bude probíhat osobně v Olomouci. Pro více informací kontaktujte zástupce SportDrive.cz na výše uvedené emailové adrese.

Tak na co ještě čekáte? Sešlápněte plyn - bude to jízda vašich snů! 

 

#adrenalin #auto #automobil #kariéra #olomouc #práce

reklama

Další články