Rugby, draci a Exota! To je náš víkendový plán!

Tento víkend bude ve znamení draků, exotických papoušků, ale i ostrých loktů. Co si vyberete vy? Naše redakce v tom má celkem jasno...!

Tomáš Helísek

Rugby Festival Olomouc

Rugby máme rádi a jak asi sami víte, naše šefredaktorka Zuzka také tento drsňácký sport testovala! Rugby totiž není jen pro muže! Pokud vás zajímá, jak se vyplavuje adrenalin v akci nebo co vše je musíte splnit, abyste byli hráčem rugby, pak dorazte v sobotu 8. října 2016 od 11.00 hodin a zafanděte všem bojovníkům a bojovnicím s šišatým míčem na Rugby Festivalu Olomouc! Pro bližší program navštivte událost akce na Facebooku.

Drakiády v Olomouci

S podzimem nepříchází jen nachlazení a chmurné večery. Podzim je i symbolem pouštění draků – kdo by to jako dítě nemiloval?! Drakiád bude tuto sobotu opravdu požehnaně. Pokud vaše dítko už svého draka má, dorazte například do Slavonína na hřiště nebo do Holického lesa, kde bude součástí i výsadba líp.  

BMX Jam Olomouc

Létající borci na kolech – to je BMX JAM OLOMOUC! Pokud vás zajímají triky a skoky, které berou dech, pak nesmíte chybět na olomouckém letišti! V sobotu 8. října 2016 od 13.00 hodin odstartuje třetí ročník tohoto pohodového závodu. Do Freestyle parku bude pro doplnění ještě přistaven mobilní JF SHOW – PICNIC TABLE a jezdci se mohou těšit na pricemoney v hodnotě 6000 Kč! Pokud se chcete přihlásit nebo vás zajímá více informací, sledujte akci na Facebooku

Exota Olomouc

Výstava EXOTA Olomouc je pojem, který je po celém světě znám více než čtyřicet let. Výstava je pořádána každé dva roky a svým rozsahem patří mezi největší výstavy daného druhu v Evropě. Počet vystavených ptáků se pohybuje kolem 4000 kusů. Obsazení výstavy a celková kompozice je na vysoké úrovni, což se projevilo například v roce 1980, kdy byl u nás v Olomouci uspořádán Světový šampionát C.O.M. (Mezinárodní ornitologická organizace), který se pak do současné doby v zemích střední a východní Evropy nekonal.

V redakci máme rádi mazlíčky všech druhů, takže se na Výstaviště Flora půjdeme někdy od 7. do 9. října 2016 určitě mrknout! Více info na Facebooku.

#exota #flora olomouc #kultura olomouc #víkend #výstaviště flora olomouc

reklama

Další články