[OL]4you na

She's Mercedes

„Za vším hledej ženu“ je slavný citát, který pronesl kardinál Armand-Jean du Plessis de Richelieu. A tak jsme vyrazily na úplně první, čistě dámskou party, jejíž hlavní myšlenkou bylo právě sdělení z citátu. 

She's Mercedes

„Women only“ večírek, kterého se zúčastnilo na 150 nádherných a úspěšných žen, se odehrával v autosalonu Mercedes-Benz, centrum Moravia a atmosféra byla naprosto úžasná! Věděli jste, že právě díky ženě je značka Mercedes-Benz na světě? Podívejte se na příběh Berty Benz, která neuvěřitelným způsobem podporovala svého manžela zde - https://www.youtube.com/watch?v=vsGrFYD5Nfs.  

A jaký byl večer? 

Osvěžení a welcome drink v podobě čepovaného prosecca zajišťovala milá a ochotná obsluha Proseccovanu, (měli i svůj malý lounge, kde se dalo sedět na polštářích a popíjet), mezi luxusními modely nejnovějších Mercedesů, u kterých jsme se všechny fotily ostošest, se proplétaly modelky v modelech ze showroomu Milly fashion a plesových šatech designérky Sandry Švédové. Sexy model od Sandry oblékla na večer také pohotová a vtipná moderátorka Soňa Šuláková, která uvedla akci společně s důležitými dámami autosalonu, paní JUDr. Ivanou Dreslerovou a paní Irenou Rauch. Na improvizovaném podiu se objevila i autorka knihy s názvem Letuška z economy, Petra Jirglová a povídala o své kariéře i o knize. Po celou dobu si mohly přítomné dámy dopřát výtečné Amuse-bouche z Lobster family restaurant, zajišťující catering a kdo měl chuť na něco silnějšího než prosecco, mohl ochutnat různé druhy Sherry. To bylo mimochodem jemné a moc dobré, když budete chtít poradit od odborníků, obraťte se na Sherry club.  

Na party, kde měla hlavní slovo krása, nemohly chybět ani zástupkyně privátní estetické kliniky Neo Beauty Clinic a salonu Babor Beauty Spa. O památku v podobě fotografie ze She's Mercedes večera se postarala obsluha fotokoutku, dámy si mohly zakoupit některý z nádherných a neskutečně voňavých adventních věnců u pop-up stánku z dílny Královské svatby nebo originální šperky od Leony Korhoňové. Na závěr večera proběhlo losování tomboly o ceny v podobě poukazů od Neo Beauty Clinic a Babor Beauty Spa, značkové doplňky Mercedes-Benz nebo dárkovou kazetu plnou Prosecca. Každá z dam navíc dostala při odchodu dárek. První ročník společenského večera se zástupkyním autosalonu Mercedes-Benz, Centrum Moravia velmi vydařil a my se těšíme na další ročník a další příběhy silných žen, ať už z historie nebo současnosti.

reklama