Slavná jezdecká show Cavalluna slibuje nezapomenutelný zážitek!

Nejpopulárnější rodinná jezdecká show Apassionata se pod novým názvem Cavalluna vrací do Čech. Vidět ji můžete v pražské O2 aréně 5. února 2022.

Hana Došlová

Nejpopulárnější evropská rodinná jezdecká show Apassionata se vrací do pražské O2 areny s novým představením pod názvem CAVALLUNA – Celebration! Producent představení, společnost Apassionata World GmbH, původně oznámil turné s představením nazvaným CAVALLUNA – Tajemství věčnosti. Pražská zastávka byla naplánovaná na 27. února 2021. Po vynucené pandemické přestávce produkce zahájila přípravy zbrusu nové show, kterou 5. února 2022 od 14 a 19 hodin poprvé představí v pražské O2 areně i tuzemským fanouškům.

Nová show CAVALLUNA – Celebration! slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené s výpravným příběhem, který prožijete spolu se třemi hlavními postavami Alanou, Tahinem a Samirou, kteří byli pověřeni nelehkými úkoly: Alana musí najít v různých zemích „Společníky světla“ – lidi se zářícím srdcem. Pouze s jejich pomocí se Alaně podaří zachránit Zemi před věčnou zimou a nekonečnou tmou. Mladý Tahin se ocitne v pohádkovém „Světě fantazie“, kde se jeho přání stávají realitou. Zde potkává krásnou Naiu a musí se naučit důvěřovat svému osudu i sobě. Krásná korunní princezna Samira se musí postavit zlému bratranci Abdulovi, který touží po moci. Pouze čtyři Amazonky živlů oheň, voda, vzduch a země jí dokážou pomoci zmařit jeho ďábelské plány a zachránit její lid.

Detaily tohoto uměleckého díla fascinují návštěvníky všech věkových kategorií po celé Evropě. CAVALLUNA kombinuje dechberoucí výkony, harmonii mezi člověkem a zvířaty a nečekaná překvapení přímo před očima diváků.

Již s úspěšnými představeními Společníci světel, Svět fantazie a Legenda pouště se kreativní režisér Klaus Hillebrecht dotkl diváků velkolepou produkcí a nezaměnitelným soundtrackem. CAVALLUNA – Celebration! tak bez problémů zapadá do sedmnáctileté tradice úspěšných představení s koňmi, která od roku 2003 ohromila více než 7,5 milionu diváků v celé Evropě.

Vstupenky jsou prodeji online a zaplatíte za ně od 790 Kč. Původní vstupenky na původní představení CAVALLUNA – Tajemství věčnosti zůstávají v platnosti i na nové termíny akce s novým názvem CAVALLUNA – Celebration! a není potřeba je vyměňovat.

 

#praha

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články