SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Premiere Ladies s filmem Padesát odstínů svobody!

Oblíbená akce Premiere Ladies – tentokrát s předpremiérou filmu Padesát odstínů svobody – je již beznadějně vyprodaná, ale [OL]4you přináší jedinečnou možnost, jak se na představení dostat. Vyhrát můžete dvě vstupenky, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku. Akce se uskuteční ve středu 7. února 2018 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka.

Redakce [OL]4you

Film Padesát odstínů svobody bude mít premiéru v kinech až ve čtvrtek 8. února 2018, ale vy ho můžete vidět již ve středu, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem a doprovodným programem (Frisco, ukázky líčení a fotobudka) a těšit se můžete i na prohlídku „vybavení ložnice“ u stánku Erotic City. Od 19.00 hodin pak následuje tombola o hodnotné ceny (fotoaparát, knihy, poukázky) a samotná předpremiéra filmu.

Poslední film ze série Padesát odstínů začne pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) vstupem do manželství. Tím ovšem zdaleka nekončí veškerá legrace a legendární Červená mučírna se rozhodně nepředělá na dětský pokoj. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci... Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutežní otázka: Jaké povolání má hlavní postava – Anastasia?

Své odpovědi včetně kontaktních údajů (bez těch nebudou vaše odpovědi zařazeny do losování) posílejte nejpozději do neděle 4. února 2018 do 20.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#dakota johnson #premiere ladies #premiere cinemas #premiéra #předpremiéra #padesát odstínů svobody #padesát odstínů #jamie dornan #film #soutěž

reklama

pearl-design
Další články