TIP NA AKCI: Cestovatelská roadshow v Olomouci zdarma

Již tento čtvrtek 24. května 2018 se bude od 18.00 hodin konat v olomouckém divadle Tramtarie cestovatelská roadshow a vyrazit spolu s průvodcem do Keni a Zanzibaru. Do zítřejších 15.00 hodin se na ni můžete zdarma registrovat.

Redakce [OL]4you

Na exotické tropy v Olomouci jsme už téměř zvyklí, ale co takhle vypravit se virtuálně do Keni a na Zanzibar? Z divadelního sedadla vás tam přenese historicky první roadshow CK Neckermann spolu s průvodcem Jiřím Houdkem, který je cestovatel, bloger a novinář. Naláká vás na úchvatné pláže a africké dějiny a poskytne inspiraci těm, kteří sní o tom vydat se do na safari pozorovat divoká zvířata či si udělat výlet na proslulou horu Kilimandžáro (která sice leží na území Tanzanie, ale výlety na ni se pořádají především z Keni a z Mombasy).

Celá akce je zdarma (navíc dostanete i welcome drink) a skuteční se 24. května 2018 v divadle Tramtarie v Olomouci (Hynaisova 554/11, Nová Ulice) od 18.00 hodin a bude trvat přibližně jednu hodinu. Na akci je potřeba se registrovat nejpozději do úterních 15.00 hodin přes tento odkaz, poté bude registrace ukončena.

Více informací najdete na webu.

#cestování #roadshow #prázdniny #ck neckermann

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články