[OL]4you na

TOP 10 romantických filmů, které musíte vidět

TOP 10 romantických filmů, které musíte vidět

Zápisník jedné lásky (The Notebook)

Nikdo nezapomene na svou první lásku. Stejně jako Ryan Gosling nezapomněl na Rachel McAdams v romantickém filmu podle stejnojmenného románu Nicholase Sparkse. Nechte se unést vyprávěním hlavního hrdiny o jeho životní lásce a nástrahách, které kvůli ní musel překonat.

Milý Johne (Dear John)

Další román natočený podle slavného románu z dílny Nicholase Sparkse. Sympatický voják Channing Tatum chytne za srdce nejednu citlivou duši. Jinak tomu nebylo ani u Amandy Seyfried, která prožívá jedny z nejkrásnějších prázdnin ve svém životě.

Než jsem tě poznala (Me before you)

Emilia Clarke vtrhne do života Samu Claflinovi stejně nečekaně jako dopravní nehoda, která ho upoutala na invalidní vozík. Film, který nenechá jedno oko suché, natočený stejně citlivě, jako stejnojmenný román od Jojo Moyes.

S láskou Rosie (Love, Rosie) 

Krásně natočené romantické drama opepřené britským humorem předává důležité poselství – o přátelství a lásce dvou lidí, kteří si jsou od počátku souzeni. Lily Collins a Sam Claflin se znají od dětství. To je zřejmě důvod, který jim brání, aby se do sebe zamilovali.

Pretty Woman

Novodobý příběh Popelky, který nikdy neomrzí. Julia Roberts, jako prostitutka čekající na svého prince na bílém koni. Tím se stává krásný, osamělý a trochu tajemný milionář Richard Gere.

Svatby podle Mary (The Wedding planner)

Nejlepší organizátorka svateb je jednoznačně Jennifer Lopez. Když se však zamiluje do sympatického doktora, jehož roli ztvárnil Matthew McConaughey, je zaděláno na pěkný průšvih. Její život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že sympatický doktor je budoucím manželem klientky, jejíž svatbu připravuje...

P.S. Miluji tě (P.S. I love you)

Co byste dělali, kdyby vám zesnulý manžel nechal 10 dopisů s žádostí o splnění nečekaných úkolů? Hilary Swank pomocí těchto dopisů objevuje po smrti svého manžela (Gerarda Butlera) nový život. Dokonce mnohem rozmanitejší než ten, který ji osud donutil za sebou zanechat.

Navždy spolu (The Vow)

Jak si podruhé získat srdce ženy, kterou milujete, ale která vás do slova a do písmene nepoznává? Své o tom ví Channing Tatum, který se pokouší znovu získat srdce své manželky Rachel McAdams. Ta ztratila po tragické autonehodě paměť. Získat její lásku zpět je výzva, která prověří především manželský slib – slib, že manželé zůstanou navždy spolu. V dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví.

Láska nebeská (Love Actually)

Romantická komedie, která nesmí na Vánoce chybět v žádné domácnosti. Několik krásných milostných příběhů sledující osudy Keiry Knightleyové, Hugha Granta, Liama Neesona, Emmy Thompson a dalších, kteří hledali svou lásku v zasněženém předvánočním Londýně.

Chceš mě, chci tě (The Ugly Truth)

Katherine Heigel – ambiciózní producentka, která dokáže vyřešit každý problém, tedy kromě toho, že je stále single. Naproti tomu Gerard Buttler – neotesaný a šovinistický autor pořadu „Cheš mě, chci tě“. Pořadu, kde vysvětluje, jak muži fungují. Romantická komedie plná vtipu, která ukazuje, že i ty největší protiklady se mohou silně přitahovat.

Tip redakce na závěr:

Tommy’s Honour

Jack Lowden je vášnivým golfistou, stejně jako jeho otec Petter Mulan (legendární průkopník profesionálního golfu Old Tom Morris, který pečoval o greeny v jednom z nejstarších golfových hřišť na světě, v Golf Club of St. Andrews). Jack Lowden však brzy svého otce zastíní a stává se prvním profesionálně cestujícím po golfových turnajích. Nemyslete si ovšem, že tento film z prostředí úchvatné skotské krajiny je jen o golfu! Romantiky obsahuje tolik, že jsme při něm v redakci brečeli jak želvy!

 

reklama