[OL]4you na

U nás nadělování nekončí!

Po celou dobu adventu jsme pro vás měli na webu adventní kalendář s akcemi, slevami a dárky od spousty skvělých olomouckých podniků. Otevírali jste si okénka?

U nás nadělování nekončí!

Spousta z akcí a slev, které jsme pro vás měli připraveny, platí i nadále. Některé až do konce března tohoto roku. Náš adventní kalendář si můžete otevřít i nyní zde.

Můžete tak pořád využít slevu 1500 Kč na půjčení svatebních či společenských šatů ve Svatebním salonu Mona, pokud otevřou, tak si užít 1+1 kávu v Helen Bistru, vyrazit na bowling a pizzu za zvýhodněnou cenu do Bowland bowling center v Šantovce nebo si skočit na výtečný oběd či večeři do Lobster Family restaurant. I hotel Hluboký Dvůr v resortu Hrubá Voda pro vás má speciální slevu na vstup do saunového světa a bude-li to možné, v BABOR Beauty Spa si zamluvte přístrojovou diagnostiku pleti BABOR TECH Derma Visualizerem ZDARMA při ošetření pleti nebo si domluvte termín a uplatněte voucher v hodnotě 500 Kč na některý ze zákroků na klinice estetické medicíny a dermatologie Neo Beauty Clinic. A až otevřou fitka, vypravte se na úvodní lekci zdarma do Ultimate Fitness Olomouc a začněte ladit formu na léto :)

My totiž věříme, že letošní léto a následně i zbytek roku už budou zase "jako dřív"... 

reklama