Účes na ples? Nechte se inspirovat hvězdami!

Při příležitosti nedávného 73. ceremoniálu předávání Zlatých Globů v Los Angeles jste mohli vidět mnoho inspirace v podobě líčení i účesů, které krásně můžeme aplikovat na naši plesovou sezonu v Olomouci. Nás v redakci nejvíce nadchl jednoduchý look krásné herečky Evy Green:

Zuzana Zbořilová

Eva Green, herečka nominovaná v kategorii "Nejlepší herečka televizních seriálů" za roli ve velmi úspěšném britsko-americkém televizním seriálu Penny Dreadful, uchvátila na Zlatých Globech novým moderním prodlouženým účesem lob, který jí vytvořil slavný kadeřník celebrit Adir Abergel s pomocí produktů L’Oréal Professionnel.

Adir se inspiroval účesem s pěšinkou na stranu, který měla Cindy Crawford v 90. letech. Vlasy jen přesměroval a změnil jejich texturu, aby tím dosáhl střapatého vzhledu. Díky ikonickým produktům z řad Tecni.Art a Infinium si můžete tento účas vytvořit i vy:

KROK Č. 1

Vlasy připravte nanesením L’Oréal Professionnel Dual Stylers Liss & Pump-Up od kořínků po konečky, abyste jim dodali pružnost a objem. Na vytvoření textury aplikujte L’Oréal Professionnel Wild Stylers Beach Waves od kořínků po konečky vlasů.

 

KROK Č. 2

Dále vlasy přehoďte opačně a vysušte pomocí rukou pro maximální objem. Pak malým kulatým kartáčem vyfoukejte vlasy tak, že je přehodíte na stranu, přičemž se ujistíte, že jste u kořínků zachovali maximální objem.
 

KROK Č. 3

Použitím kulmy vytvořte velké kudrny a připněte je na místo, dokud nevychladnou. Pak pinety vytáhněte a vlasy pročešte kartáčem, čímž vytvoříte volné vlny.

 

KROK Č. 4

Nakonec aplikujte L’Oréal Professionnel Wild Stylers Next Day Hair od kořínků až po střední délky. Účes dokončete lakem L’Oréal Professionnel Infinium Extreme, který účesu zabezpečí dokonalou fixaci!

#účes na ples #plesy olomouc #eva green

reklama

Olomoucký Business Ples
Další články