Učesaná neučesaná?

Jedním z nejdůležitějších aspektů v plesové sezoně jsou pro všechny ženy (kromě šatů) samozřejmě účesy a líčení...

Zuzana Zbořilová

Proto jsme navštívili odbornici na slovo vzatou – Petru Michalcovou z kadeřnického studia L'Oréal ProfessionnelOmega centru sportu a zdraví, která česala vítězný účes loňského ročníku Olomouckého plesu. Prozradila nám, jaké účesy tento rok budou trendy: „Letošní sezonu, stejně jako loni, zabodujete s jednoduchou francouzskou elegancí. Velmi žádané jsou lehké francouzské copy propletené v různých účesech. Copy mohou být jednoduché, obrácené, rybí či zakomponované jen v některých místech. Jako z červeného koberce budete působit např. s lehkými vlnami a s pokládanou vlnou na straně.“

Kadeřnice ze studia L'Oréal Professionnel v Omega centru sportu a zdraví se pravidelně účastní školení na splétání vlasů a společenských účesů podle nejnovějších trendů od Kérastase.

Zajímalo nás, zda se trend zaplétání hodí pouze pro dlouhé vlasy... „Zaplétané francouzské copy rozhodně nejsou určeny jen pro dlouhé vlasy. Ideální jsou vlasy polodlouhé, které mohou účes dobře držet. Ale i z krátkých vlasů se dá připravit velmi krásný ženský účes na ples. Vždy jde hlavně o to, aby účes lichotil vašemu obličeji,“ prozrazuje sympatická kadeřnice Petra Michalcová, která získala (spolu s kolegyní Vladislavou Schilderovou) v nedávné době odborné ocenění v oblasti poradenství Kérastase. Obě vám mohou nyní nabídnout excelentní služby v podobě diagnózy vlasové pokožky a vlasového vlákna a na základě toho vám doporučí, který produkt bude pro vás ten pravý.

Pokud tedy ještě nemáte rezervovaný svůj termín na účes na ples, udělejte tak co nejdříve. Objednávejte se na tel. 585 205 709. Více informací najdete na Facebooku.

#kadeřnictví #omega sport #ples #plesy olomouc #účesy

reklama

Další články