[OL]4you na

VIDEO: Business ples – první ročník se vydařil na výbornou!

Strávili jste tento výjimečný večer v naší společnosti, nebo vám to letos nevyšlo? Nahlédněte s námi do hotelu NH Collection Olomouc Congress na business event roku a zapište si do diářů datum 25. ledna 2019, ať to příště nezmeškáte...

V redakci [OL]4you milujeme společenské události. Proto jsme byli velmi potěšení, když nás do svého organizačního týmu v rámci přípravy prvního ročníku Business plesu pozval ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc, Radim Kašpar. Spolu ještě s Pavlem Sedláčkem (z digitální agentury ESMEDIA interactive), Janou Přikrylovou Lébrovou (z agentury specializující se na pořádání eventů Evenpro) a dalšími profesionály jsme se pár měsíců zpět vrhli do organizace tohoto večera. A dle spokojených referencí hostů i partnerů se povedl.

Již nyní se vrháme do příprav příštího ročníku Business plesu, který se bude konat v pátek 25. ledna 2019. Nejen, že budeme eliminovat drobné chyby, které se během akce takového formátu mohou přirozeně dít, ale máme ambice posunout event ještě minimálně o další level výš. Těšíte se také?

reklama