[OL]4you na

VIDEO: Magazín OL4you oslavil 4. výročí!

Na konci května oslavila redakce [OL]4you již 4. výročí od začátku vydávání tohoto oblíbeného magazínu. Kdo byl při tom? Co se pilo a jedlo? Pojďte s námi nahlédnout do olomouckého Black Stuffu a nasát narozeninovou atmosféru!

Oslava se nemohla samozřejmě konat nikde jinde, než v oblíbeném baru Black Stuff, kde redakce slaví většinu svých eventů. Na 4. výročí dorazilo na 60 hostů – spolupracovníci, inzerenti i podporovatelé magazínu. 

Dorazila i artdirectorka Petra Sedláčková z Jablonce nad Nisou, která byla v Olomouci úplně poprvé (a byla samozřejmě nadšená). Slavnostní nálada vydržela hostům do brzkých ranních hodin, do kdy vzpomínali na začátky i postupné krůčky magazínu. 

Nechyběl ani Ladislav Křížek, který před čtyřmi lety s vydavatelkou a šéfredaktorkou Zuzkou Zbořilovou magazín rozjížděl a který byl autorem původního loga.

Za čtyři roky si magazín dokázal získat mnoho čtenářů i předplatitelů a s aktuálním nákladem 8000 kusů je k dispozici téměř v celém Olomouckém kraji (Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Uničov, Litovel, Šumperk, Zábřeh...). Více info na www.OL4you.cz

The Black stuff 

Irský pub, speciálka na všechny možné druhy whisk(e)y a piva, dokonalá atmosféra – to všechno jsou atributy olomouckého Black Stuffu. Podniku, který letos právem získal 1. místo v kategorii Nejlepší pub / pivní bar soutěže Czech Bar Awards.

„Especiální“ drinky 

Barman Marek Vybíral připravil hostům rumový twist na klasický cocktail Boulevardier. Rum Havana Club Especial promíchal s vermutem Punt e Mes a aperitivem od Ramazotti. Chuť celého drinku ještě pozdvihl broskvovým bitterem.

Konvikt Restaurant 

Vynikající catering připravil již tradičně Lukáš Vrba se svým týmem z restaurací Konvikt a Denisova šest. Bestsellerem večera byly (jako obvykle) vepřová líčka, chobotnicový salát a Nicoise s grilovaným tuňákem. Sladkou tečkou byla lahodná panna cotta s omáčkou z lesního ovoce.

Havana Club Especial

Hosté mohli ochutnat novinkovou Havanu – a protože to byl velmi speciální večer, nemohlo to být nic jiného než Havana Especial. Havana Club Añejo Especial je výjimečný a výrazný prvotřídní zlatý rum, který před závěrečným mícháním dozrává ve speciálně vybraných sudech. Výběr sudů z mladého dřeva bílých dubů pro druhé zrání nebo dvojnásobně dlouhý proces zrání vytváří u tohoto rumu jedinečný chuťový profil s nádechem vanilky a karamelu a dozvukem dřevitosti, který na něj přechází právě z těchto sudů.

reklama