Vyhrajte 3x2vstupenky na Santanův koncert!

Soutěžte o třikrát dva lístky na koncert The Magic of Santana feat. Alex Ligertwood, který se bude konat 2. července od 19:00 hod. na Korunní pevnůstce. Stačí dobře splnit soutěžní úkol a mít štěstí při losování. Poté budou kontaktováni výherci. Hodně stěstí!

Zita Rosinová

Soutěžní úkol: Jmenujte alespoň tři další interprety, kteří vystoupí v rámci Olomouckých kulturních prázdnin. 

Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@OL4you.cz do 1. července 18.00 hodin včetně svých kontaktních údajů.

Kapela The Magic of Santana přenese posluchače v Olomouci na Santanův koncert. Hanáckou metropoli čeká koncert, který posluchače přenese tak blízko k velkolepým vystoupením legendárního kytaristy Carlose Santany, jak je to jen možné. Posuďte sami. Kapela The Magic of Santana, která vystoupí v rámci Olomouckých kulturních prázdnin 2. července v Areálu Korunní pevnůstky, je jedinou skupinou na světě, které dal jeden z nejslavnějších kytaristů dneška status oficiálního tribute bandu. Navíc za mikrofon se nepostaví nikdo jiný než Brit Alex Ligertwood, který byl sólovým zpěvákem Carlose Santany 16 let. V letech 1979 až 1994 udával rukopis Santanovým albům jako například Love Devotion Surrender, Illuminations, The Swing of Delight nebo Havana Moon a je navíc podepsaný pod jedním z největších Carlosových hitů Hold On.

Když se k tomu přidá skvělá kapela složená z předních evropských muzikantů, ve které nechybí kromě klasických nástrojů ani mohutný zvuk hammondových varhan nebo několik baterií perkusí a samozřejmě santanovská kytarová sóla vynikajícího německého virtuoza Gerda Schluetera, nelze očekávat nic jiného, než velký hudební zážitek. 

„Kapela The Magic of Santana má skvělou pověst a těší se respektu i samotných fanoušků Carlose Santany. Když zavřete oči, tak snad ani nepoznáte, že nejste na koncertě populárního mexického kytaristy. Výhodou je i to, že The Magic of Santana hraje písničky, které Carlos repertoáru v této době nemá, ale samozřejmě nevynechává zásadní hity," říká organizátor koncertu Dušan Neumann.

Velkou devizou souboru je podle něj právě Alex Ligertwood, kterého rockoví fanoušci znají z The Jeff Beck Group, kam v roce 1970 přešel z populárních The Senate. „Kromě toho je Alexův hlas slyšet z nahrávek Brian Auger's Oblivion Express, the Average White Band a ze spolupráce s Davidem Sanciousem ze Springsteenova E Street bandu. Nejvýraznější stopu však zanechal právě jako zpěvák Carlose Santany,“ doplňuje Neumann.

Koncert The Magic of Santana v 19 hodin odstartuje olomoucká kapela Homebwoyrasta. Olomoucké kulturní prázniny letos v metropoli nabídnou dále koncerty zpěvaček Patricie Kelly z The Kelly Family nebo africké jazzmanky Melanie Scholtz. Z domácí scény se představí Lenka Dusilová, Krausberry, Luboš Pospíšil s bandem nebo Ota Balage band. Kulturní nabídky rozšíří i divadla a výstavy. Více informací včetně dat akcí na webu 

#bounty rock cafe #koncert #olomouc #prazdniny #santana #soutěž

reklama

pearl-design
Další články