Získejte vstupenky na exkluzivní předpremiéru dokumentu Zákon lásky v kině Metropol Olomouc

Stačí přispět na HitHitu a můžete vyrazit na předpremiéru dokumentárního snímku Zákon lásky v olomouckém kině Metropol.

Hana Došlová

Barbora Chalupová, která nedávno získala spolu s Vítem Klusákem Českého lva za dokumentární film V síti, který rozpoutal společenskou debatu o zneužívání dětí na internetu, natočila dokumentární tragikomedii Zákon lásky. Tentokrát se snaží vzbudit zájem o problematiku sňatků stejného pohlaví.

„Když mě na jaře roku 2018 na ulici oslovili dobrovolníci iniciativy Jsme fér s peticí, moje automatická odpověď byla: on je nějaký rozdíl mezi registrovaným partnerstvím a manželstvím? Tak jako velké množství lidí, kterých se to osobně netýká, jsem vůbec netušila, že registrace prakticky téměř nic neznamená. To byl jeden z důvodů, proč jsem o toto téma začala zajímat,“ říká režisérka.

Nyní máte možnost podpořit postprodukční fázi filmu prostřednictvím crowdfundingové kampaně a umožnit tak filmu cestu na filmová plátna a televizní obrazovky. Na internetovém portále HitHit.cz si můžete vybrat z množství odměn. Novinkou mezi odměnami je i vstupenka pro dvě osoby v hodnotě 600 Kč na exkluzivní předpremiéru snímku v oblíbeném kině Metropol v Olomouci. Po promítání bude následovat diskuze s režisérkou filmu Barborou Chalupovou.
Jelikož je o podporu filmu velký zájem, k dispozici jsou i další nové odměny jako například kurz techniky pravých tanečnic v Prague Burlesque Academy, výlet na safari s výkladem o homosexuálním chování zvířat ve Dvoře Králové, kopačky a rukavice se jménem brankářky národní fotbalové reprezentace České republiky Báry Votíkové nebo setkání s módním návrhářem Osmany Laffitou.

Podpořte kino Metropol v době pandemie

V současné době můžete kino Metropol navštívit v pohodlí vašeho domova a sledovat online projekce v rámci projektu Moje kino LIVE. Stačí si vybrat vstupenku a zvolit si cenu, kterou za sledování filmu chcete utratit. Základní cena vstupenky je 100 Kč, ale kino můžete podpořit také jinou částkou. Vstupenka spolu s dalšími pokyny vám přijde do mailu, jako jste zvyklí. Odkaz na stream příjde nejpozději 30 minut před začátkem vysílání. Před filmem i po něm se můžete prostřednictvím chatu spojit s ostatními diváky a sdílet své filmové zážitky.

#kino

reklama

Další články