Bublinky z Olomouce aneb ProseccoMio

Jmenuje se David Šnýdl. Já a kamarádi mu říkáme Malej Dejv. Vzpomínám si, jak mi jednou při odpolední kávě v kavárně říkal, že přesně neví, co v životě dělat. Jednoho dne se mu v hlavě zrodil neobyčejný nápad a vzniklo ProseccoMio. Vždy jsme Dejva měli rádi. Se vší úctou, s bublinkami ho máme ještě raději!

Veronika Jínová

Dejv má jednu velkou výhodu. Sežene a vyrobí snad vše, na co si člověk vzpomene. Sám si proto navrhl designový prosecco bar. Vlastně takový malý, stylový, v noci díky světýlkům romantický stánek, se kterým od ledna roku 2019 vytváří tu správnou atmosféru na nejrůznějších soukromých i veřejných akcích. S Dejvem vždy přijíždí několik sudů s vychlazeným proseccem. A tím nejlepším je vlastně to, že vám decku dvě načepuje. Nebo klidně i litr. 

Do kanclu, na svatbu či na ples?

Pokud přemýšlíte, jaké občerstvení zařídit pro svou událost, ProseccoMio je perfektní volbou. Už jen proto, že David s proseccem přijede kamkoli. Dostal totiž další skvělý nápad. Pořídil si roztomilého fialového Fiata 600D, do kterého prostě zabudoval výčep. Mimo skvěle naperleného, příjemně nakyslého frizante alla prosecca, přiveze bezpochyby skvěle fotogenického společníka, který nejen z každé svatby vytvoří nezapomenutelný zážitek. ProseccoMio jste mohli potkat třeba na plese záchranných složek v Olomouci či na neobvyklém zámeckém bále pod širým nebem v nedalekých Čechách pod Kosířem. Davidovy úspěchy ale často míří mnohem výš – se svým výčepem například bavil hosty na svatbě úspěšné moderátorky rádia Evropa 2 Lucie Šilhánové, příjemnou atmosféru vytvořil i na nedávné premiéře filmu Ženská na vrcholu v pražské Lucerně. 

Na závěr jeden tip pro horké letní večery a venkovní party na další rok. Jak je známo, z prosecca se míchá osvěžující Aperol Spritz. A od Dejva ze stánku chutná prostě nějak líp.

www.proseccomio.cz

 

#prosecco

reklama

PEARL DESIGN
Další články