Dopřejte si relax na horách a užijte si předvánoční čas

Hana Došlová

Vymažte předvánoční shon ze svého programu a užijte si s rodinou společné chvíle. Na Dolní Moravě ve Wellness hotelu Vista se naladíte na čas adventu a do předvánoční pohody. Pokud přijedete s dětmi, čeká vás lavina společných radostí, ale také těch, u kterých se děti pobaví a vy budete moct nabrat síly ve wellness, v sauně či na masáži. V programu najdete pečení cukroví pro celou rodinu, výrobu voňavého vánočního mýdla, malování hrnečků a směsi na horkou čokoládu, výpravu do lesa se zdobením stromečku pro zvířátka, hravou aromaterapii pro děti s rodiči s koupelemi rukou, vánoční saunové ceremoniály, speciální vánoční rodinný kvíz, divadélko s dětmi o narození Ježíška, tvoření vánočních lucerniček nebo výrobu vánočních dřevěných ozdob.
Ještě před Ježíškem dorazí na Dolní Moravu Mikuláš s čertem a andělem. V sobotu 4. prosince podaruje všechny hodné děti nadílkou. Na setkání s nebeskými a pekelnými bytostmi čeká děti také spousta her a zábavy. Mikulášským radovánkám bude ve Vistě patřit celý čtvrtek, pátek, sobota a neděle. Na tyto dny si animátoři nachystali pekelné skotačení, tvoření, pohádky a celou spoustu další zábavy.
Přímo na Štědrý den na vás čeká slavnostní vánoční jarmark. V rámci odpoledne zasvěceného tradicím si vyzkouší lití olova, pouštění skořápkových lodiček, chytání kapříků, zdobení perníčků či rozkrajování jablka.

Otevření lyžařského areálu se chystá na 11. prosince. Pro nadšené lyžaře budou připraveny opět perfektně upravené a luxusně dlouhé sjezdovky se stoprocentní garancí sněhu a rozsáhlé zázemí pro malé sjezdaře a spousta zábavy i pro ty, kteří tomuto sportu nepropadli. Užijete si například sáňkařskou dráhu, jízdy rolbou, výšlapy na sněžnicích nebo večerní výstupy na skialpech.
Na sjezdovky i běžkařské stezky shlíží 55 metrů vysoká Stezka v oblacích, kterou v zimě zdobí mrazivá krajka. Jako had se kousek od jejích základů táhne Mamutí horská dráha. Tříkilometrový sjezd plný zatáček je nejdelší horskou dráhou svého druhu v Česku a v zimě nabízí ještě o kousek svištivější jízdu. Děti se na svazích zabaví v lyžařské školičce.

Informace o ubytování, animacích či o lyžování najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.

#výlet

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články