[OL]4you na

Dvanáctý ročník Podnikavé hlavy Univerzity Palackého je tady!

Máte nápad nebo podnikatelský záměr? Univerzita Palackého v Olomouci hledá nové podnikavé hlavy! Nové kontakty, zkušenosti, zpětná vazba od mentorů, 50 tisíc do startu nebo 50% sleva na pronájem kanceláře – to jsou ceny, které čekají na letošního výherce soutěže Podnikavá hlava. Zapojíte se?

Dvanáctý ročník Podnikavé hlavy Univerzity Palackého je tady!

Univerzita Palackého čeká na váš podnikatelský záměr

Ani letos nepřijdou mladí i zkušenější podnikatelé zkrátka. Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci pořádá již dvanáctý ročník soutěže Podnikavá hlava. Hlavní myšlenkou soutěže je podpořit podnikatele různých věkových kategorií a ocenit jejich podnikatelský záměr.

Pro vítěze jsou nachystány jak finanční výhry, jež mohou pomoci k úspěšnému startu podnikání, ale i nehmotné odměny v podobě kontaktů nebo zpětné vazby od mentorů a externích partnerů. Do finále soutěže se může probojovat až 10 vybraných finalistů, kteří své projekty představí odborné porotě 27. května 2021, kdy bude také vyhlášen vítěz soutěže. Soutěžit se bude také ve dvou speciálních kategoriích Podnikatel z UP a Cena ICOK pro nejinovativnější nápad.

Pro všechny registrované zájemce si pořadatelé Podnikavé hlavy nachystali workshop na téma Tvorba podnikatelského plánu. Workshop povede úspěšný podnikatel, startup mentor a spoluzakladatel technologického startupu StartMonday, Ondřej Homola.

Vítězem loňského ročníku Podnikavé hlavy se stal pan Tomáš Jelínek s projektem Medomat, jež pomáhá českým včelařům s prodejem medu. Na prvních příčkách minulých ročníků jsme viděli stát Michala Gabča s projektem MESS (hodnocení povrchu Měsíce nabízející interaktivní mapu ve vysokém rozlišení), Jakuba Navaříka a jeho náplně do 3D tiskáren z recyklovaných plastů nebo Knihář v čele s Vlaďkou Závrskou. 

Soutěž pod záštitou Olomouce a kraje

Dvanáctý ročník soutěže Univerzity Palackého v Olomouci Podnikavá hlava se letos uskuteční pod záštitou Olomouckého kraje, města Olomouce a za finančního příspěvku generálního partnera firmy Reticulum, Inovačního centra Olomouckého kraje a dalších partnerů. 

„Může se zdát, že tato doba podnikání nepřeje. Jsem přesvědčen o opaku. Právě tato situace přináší nové nápady i nové pohledy na podnikání. Naše role zde není jen projekty a nápady posoudit a vybrat ty nejlepší, ale zejména pomoci těm, kteří nevědí, jak na to, nemají kapitál či zkušenosti, aby svůj nápad mohli realizovat. Chci tedy povzbudit všechny, kteří se zatím se svým nápadem neodhodlali vyjít ven, aby přišli. Účastí v Podnikavé hlavě můžete získat nejen výhru, ale každý zde získá zpětnou vazbu, kontakty na další začínající i zkušené podnikatele, možnost využít mentora, najít investora či partnera pro další podnikatelské kroky,“ uvedl Roman Jurečka, ředitel VTP UP.

Máte svůj podnikatelský záměr? Přihlaste se do soutěže Podnikavá hlava na webové stránce www.podnikavahlava.cz, kde také najdete všechny podrobné informace o soutěži.

 

 

reklama