Kam na Valentýna v Olomouci?

I když se ze dne svatého Valentýna v redakci nezblázníme, přiznáme se, že nevynecháme ani jednu možnost, jak dávat najevo lásku. A Valentýn tomu o to víc napomáhá! Proto jsme pro vás připravili last minute nabídku programu, co můžete v zamilovaném únoru dělat!

Zuzana Zbořilová

Sladké políbení ve vodě

Valentýnské zpestření vás bude čekat po celý den v neděli 14. února 2016 v Aquaparku Olomouc. A na co konkrétně se můžete těšit? „Například dvojice, které se políbí, si smlsnou na lahodné sladkosti. Od 17.00 hodin pak připravíme pro všechny návštěvníky příjemnou intimní atmosféru v bazénové hale,“ přibližuje šéf animátorů Aquaparku Olomouc Filip Válek. Podle něj prostor Aquaparku ztemní, takže si relax ve vodě nebo plavání při podvodním osvětlení opravdu vychutnáte. Později odpoledne u bazénu také znít romantická hudba. Příjemnou atmosféru zaručí kromě jiného také speciální osvětlení u výplavového bazénku.  A to není vše! I na Valentýna mohou návštěvníci navíc využít speciální akci Celodenní vstup do Aquaparku v ceně 3hodinového lístku. Ta trvá po celý únor!

Zamilujte se do čokolády!

Hned ode dneška až do neděle se můžete rozmazlovat čokoládou. Všechny její možné chutě můžete poznat v Galerii Šantovka v rámci Čokoládového festivalu. Kromě toho, že ochutnáte různé druhy čokolády a čokoládových cukrovinek, se vám představí také čokopivo a naučíte se zajímavé recepty s čokoládou.

 

Vytáhněte miláčka na véču!

Láska prochází žaludkem, to je jasné! Abyste dokonale zapůsobili na svou lásku, vsaďte na kvalitní podnik a zaručeně dobré jídlo! Např. v Café New One vás 14. února přivítají welcome drinkem, pochutnáte si na čtyřchodovém menu, obdržíte oba dva fotky z budky na památku a dámy dostanou při odchodu růži. To vše za příjemné atmosféry s živou hudbou.

V Renomé si Valentýnské menu můžete dát od 12. do 15. února 2016 – vybrat si můžete buď jen některé z jednotlivých pokrmů nebo celé menu – to se skládá z aperitivu, předrkmu, polévky, hlavního chodu a dezertu. Za kompletní menu pro dvě osoby zaplatíte 1375 Kč.

  

Roztajte láskou!

Uniknout od ruchu našeho hanáckého "velkoměsta" můžete tam, kde lišky téměř dávají dobrou noc... a přitom budete vlastně "za humny"! Dokonalý relax si užijete v novém hotelu Hluboký dvůr, který se nedávno otevřel v Hlubočkách u Olomouce. Hotel disponuje velkým saunovým světem, ve kterém se kromě všemožných saun, par a dalších procedur můžete oddat také uvolňujícím masážím.

Neodolatelnou romantiku si zde užijete od 19. února až do 31. března 2016 za skvělé zaváděcí ceny. Např. wellness pobyt na 3 dny a 2 noci vás pro dvě osoby vyjde od 4920 Kč! Zvolit můžete také De luxe valentýnskou romanci na 4 dny a 3 noci (pro 2 osoby za 5990 Kč) – luxusní pobyt s bohatým a poctivým wellness programem (pobyt je možný pouze od čtvrtka do neděle). 

Zjistěte, zda je láska věda!

Není nic krásnějšího, než ve vztahu sdílet zážitky. Jeden takový můžete mít také v Pevnosti poznání, Interaktivním muzeu vědy Univerzity Palackého v Olomouci. To totiž na víkend 13. a 14. února 2016 připravilo doprovodný program nabitý láskou. Na lásku se budete moci podívat z úhlu několika vědních oborů a zažijete aktivity, které vám odhalí věci, o nichž jste neměli ani tušení! 

V rámci běžného vstupného do muzea připravili koordinátoři přírodních a humanitních expozic atraktivní program, který pobaví a poučí klidně celou rodinu. „Do muzea zveme nejen zamilované. Připravili jsme program napříč všemi obory a chceme lidem ukázat, že tento svátek se dá netradičně oslavit také v muzeu vědy,“ uvedl programový ředitel Jakub Ráliš.

Těšit se můžete např. na okouzlující projekci Zeměkoule ve tvaru srdce, kterou připravili absolventi geoinformatiky. Pokud máte odvahu, najdete na mapě světa svou osudovou lásku, naučíte se říkat „miluji tě“ ve všech světových jazycích nebo si vyrobíte originální valentýnské přání. Chybět nebudou ani aktivity historiků či matematiků a v planetáriu budou znít pověsti o souhvězdích a planetách. A hlavně – poznáte recept na nápoj lásky. Co víc chtít?

Zdekujte se do soukromí!

Romatniku si můžete po celý únor vychutnat také v Parkhotelu Prachárna – tam totiž připravili balíčky pro zamilované všech generací. Kromě vášnivé noci v hotelovém pokoji pro dva se můžete těšit na snídani do postele a navíc se dokonale zrelaxujete v privátní sauně – to vše za 1500 Kč! Rezervujte na tel. 736 606 813.

Vyrazte za hranice!

A myslíme tím doslova za hranice – Laa an der Thaya se nachází totiž "co by kamenem dohodil" za rakouskými hranicemi. Zažít můžete romantiku ve dvou v termálních lázních Laa. Rezervujte si celý víkend v příjemně teplé termální vodě a svůj pobyt zakončete romantickou večeří při svíčkách v termáních lázních Laa – Hotel & Spa****S.

 

#valentýn #láska #romantika

reklama

PEARL DESIGN
Další články