[OL]4you na

Local Event láká na skvělou party v prostorách Long Story Short Eatery & Bakery

Večer, na který se nezapomíná... Přesně do této kategorie bude patřit šestý díl společenské akce pod taktovkou Neo Beauty Clinic a MILLY s názvem Local Event, která nabídne módní přehlídky, místní značky a jejich prezentace, známé návrháře, skvělý catering nebo koncert. A také skvělou zábavu. To vše tentokrát open air v kouzelných prostorách Long Story Short Eatery & Bakery!

Local Event láká na skvělou party v prostorách Long Story Short Eatery & Bakery

Dlouho očekávaná společenská událost - Local Event #6 - se blíží! Večer plný módy, krásy, designu, zábavy i dobrého jídla se koná už 24. září od 18:00, tentokrát v magickém prostředí  Long Story Short Eatery & Bakery. A jak už bývá u této akce zvykem, je se na co těšit. Chystají se módní přehlídky, zajímavé prezentace lokálních značek, samozřejmostí bude možnost zakoupit si produkty partnerů, nebude chybět výtečná gastronomie a o hudební doprovod se postará  DJ Domez, rezident klubu Belmondo. Celým večerem bude provázet sympatická herečka Moravského divadla Olomouc Natálie Tichánková. A šesté vydání unikátní party v centru města přinese i jednu novinku - koncert Sugar and Spice Holding Company. Skvělou atmosféru dokreslí jedinečné open air prostředí oblíbené olomoucké restaurace Long Story Short Eatery & Bakery.

Organizátorky Local Eventu, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu s originální italskou módou MILLY, a Petra Neoralová, majitelka Neo Beauty Clinic, se nemohly dočkat, až po koronavirové pauze navážou na jedinečný koncept společenských akcí Local Event, který si tradičně nenechají ujít všichni, jimž je blízká móda, krása, estetika, ale také zábava. "Na přípravu dalšího dílu LE6 jsme se těšily moc… Už proto, že nové místo vyzývá k novým nápadům. Byla v nás ale přirozená obava, zda nám covidové restrikce umožní party uspořádat. Vypadá to, že to ale vyšlo a brzy se už všichni potkáme nejen u skleničky dobrého moku! Moc se na to těšíme!" uvádějí shodně s úsměvem.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, POP-UP STORES, CATERING I KONCERT

A co se chystá? Hned několik skvělých přehlídek, které budou mít díky zajímavě řešenému atriu restaurace neopakovatelné kouzlo, výtečný raut, návštěvníci si tu mohou nakoupit módní kousky od MILLY, Sandry Švédové, TopDress, SKIMAXu. Dámy jistě potěší také šperky od Leony Korhoňové či brýle od Oční optiky Rozehnalová, konzultace od Neo Beauty Clinic, rady nutričních specialistů ze Zdravého stravování. Pořídit tu můžete i hodinky a šperky HELVETIA, chybět nebudou vína od Open Wine, Strips Shisha, Strips Chips, fotokoutek Lukáše Navary a další. Všechny přítomné jistě potěší koncert Sugar and Spice Holding Company i DJ Domez.

"Děkujeme hlavnímu partnerovi akce  - stavební společnosti Weisstaw, také partnerům večera - firmám Zdravé stravování, Open Wine, HELVETIA hodinky a šperky, Strips Shisha, STRiPS CHiPS, TopDress, PANCONNECT s.r.o., G-Centru Olomouc, Leoně Korhoňové, Oční optice Rozehnalová, Sandře Švédové, společnostem SKIMAX, SUN WELL, PSS Přerovská stavební, stejně tak podporovatelům, mezi něž patří Lukáš Navara, Olomouc.cz, OL4you Magazín, Art Hair Design, Šarlota Holíková MUA, Vulcanus Grill Czech, Resort Sobotín, Esmedia Interactive, Prorental a Kopírování Olomouc. Bez vás by to nešlo!" vyjmenovává Petra Neoralová.

Vstupenky za 890 korun je možné zakoupit na recepci Long Story Short Hostel, v Neo Beauty Clinic, v MILLY, u Leony Korhoňové nebo Sandry Švédové a také v Cajk bistru, k mání budou i na místě před akcí. A pozor - platba je možná pouze v hotovosti.

Local Event #6 slibuje zážitek, na který jen tak nezapomenete! Tak si tuhle party nenechte ujít...

 

!!! SOUTĚŽ !!!
Pro jednu/jednoho z vás máme dvě vstupenky na Local Event #6. Stačí se podívat na náš Instagram, tam najdete více podrobností!

reklama