[OL]4you na

Móda v Olomouci: Czech Fashion Night v Cafe New One

Přijměte pozvání na online večer plný módy CZECH FASHION NIGHT 2021, který se uskuteční v unikátních prostorách olomoucké kavárny Cafe New One. Již tento pátek!

Móda v Olomouci: Czech Fashion Night v Cafe New One

Czech Fashion Night v luxusních prostorách Cafe New One

Czech Fashion Night je módní show předních českých i zahraničních návrhářů ve stylu milánských a pařížských týdnů módy. První ročník přehlídky se konal v prostorách pražského Klementina za účasti významných osobností z kulturního, módního a business světa. Letošní ročník se uskuteční 23. dubna 2021 v 19:00 v krásné a historické Olomouci, konkrétně v designové kavárně Cafe New One. Dominantou večera bude mimo přehlídek známých návrhářů i prezentace mladých módních talentů.

Kulturní a společenská událost Czech Fashion Night se uskuteční za podpory Olomouckého kraje, týmu produkční agentury Lion Media a modelingové agentury Prestige Models. Vzhledem k aktuální pandemické situaci akce proběhne bohužel bez diváků. Přenos z přehlídky budete moci sledovat online pod tímto odkazem. O přenosu budeme informovat také na našich sociálních sítích.

 

Sandra Švédová představí nové plavky a kimona

Exkluzivně pro OL4you odhalilo vedení Czech Fashion Night několik jmen návrhářů, kteří během módního večera představí své modely. Mezi ně patří i úspěšná módní designérka Sandra Švédová. Na co se z tvorby Sandry můžeme těšit?

Jaké modely od Sandry Švédové mohou diváci vidět na události Czech Fashion Night?
Modely pro CFN jsou ležérní a pohodlné, přesto si zachovávají ženskost a úroveň. I přes všechny lockdowny nepřistupuji na teplákovky, jsem ráda, že ženy stále chtějí vypadat elegantně a upraveně i v případě, že vyhledávají komfort. Nová kolekce nabízí přírodní materiály v dokonalé úpravě – bavlnu, len, hedvábí a vlnu. Kolekce je doplněna o plavky a kimona. To bude novinka.

Sandro, jakým způsobem jste se s Czech Fashion Night spojila?
S agenturou Prestige Models jsem spolupracovala již několikrát, proto jsem s nabídkou online přehlídky souhlasila. Přestože jsou mé pocity z této doby rozpačité, ráda podpořím sebemenší náznak o návrat kulturního dění.

Je vaše kolekce, kterou budete na CFN předvádět, něčím inspirována?
Není, jako vždy vychází z mého nitra. Troufám si říct, že je optimistická, plná nude odstínů. Hledala jsem zalíbení v nových materiálech a vycházela z vlastního pocitu, co v této době žena potřebuje... A plesové šaty to nejsou.

Kde mohou diváci Vaše modely po přehlídce zakoupit?
Jak je u mě zvykem, nemám žádný e-shop a s každou klientkou komunikuji individuálně, proto je nejlepší se po přehlídce ozvat a domluvit. Brzy otevřu nový showroom, tak to bude příjemnější pro obě strany. Moc se na to těším!

Na co se v rámci CFN těšíte?
Že se po dlouhé době dostanu do svého oblíbeného podniku! Těším se na všechny zúčastněné, těší mě, že uděláme radost lidem za obrazovkami. Doufám, že se co nevidět setkáme i bez online přenosů. Jsem optimista. Také si pochvaluji, že díky CFN jsem trošku urychlila proces nové kolekce.

 

TIP: Na Facebooku a Instagramu magazínu OL4you brzy vypustíme dvě soutěže o hodnotné ceny od partnerů Czech Fashion Night. Máte se na co těšit!

Více informací o Czech Fashion Night hledejte na webu akce, případně na Facebooku nebo Instagramu.

Foto Czech Fashion Night: Arthur Koff; foto kolekce Sandra Švédová: archiv Sandry Švédové
reklama