[OL]4you na

Nej beauty akce roku? ELLEphoria v Praze

Akce, jaká tu ještě nebyla! Od 22. do 24. října se v pražském Máji na Národní koná festival, který nabídne to nejzajímavější ze světa kosmetiky, krásy i péče o tělo. Nebude chybět řada známých osobností, které prozradí své tipy a triky, jak vypadat perfektně nejen navenek, ale i uvnitř. A návštěvníky čeká vskutku bohatý program...

Nej beauty akce roku? ELLEphoria v Praze

Víkendový festival pro všechny, kteří milují krásu. Taková bude ELLEphoria, nejočekávanější beauty akce roku. Nabídne spoustu novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů, ale také od těch, kteří o ně pečují. Připraveny budou přednášky, tutorialy, soutěže, rozhovory, ankety, vzorečky, dárečky, nebude chybět ani bohatý program, doprovodná výstava a skvělé občerstvení nebo drinky. To zní lákavě, že?

ELLEphoria plná osobností
Festival bude zaměřen na make-up, nejnovější trendy v líčení, kosmetiku, vlasy a jejich styling, pokožku a péči o ni, nehty, novinky v blasti niche parfémů, anti-aging i wellbeing. A na koho se mohou návštěvníci těšit? O rady se podělí například zpěvačka Dara Rolins, moderátorka Zorka Hejdová, vizážistka Ivana Tokárska, vlasový stylista Ján Molnár, influencerky Not so funny Any,  Bé Hà Nguyen, modelky Greta Slezáková a Pavlína Němcová, lékař Jan Vojáček a další.

Vstupenky
Vzhledem k epidemiologické situaci jsou vstupeny na akci prodávány na určitý časový úsek, který si každý zvolí dle svého zájmu. Pokud dojde k rozvolnění, vstupenka bude platit na celý festival. Za Basic Ticket zaplatíte 249 korun. ELLE Beauty Ticket vás přijde na 499 korun. V ceně je vstup, taštička a zrcátko ELLE a jeden beauty produkt. VIP Glam Ticket pak stojí 1 499 korun (cena zahrnuje vstup a shopper ELLE bag s minimálně 10 produkty). 

Akce se koná o víkendu 22. až 24. října v Event Space ve 4. patře OD Máj na Národní třídě. Veškeré informace k festivalu, včetně detailů k programu či ke vstupenkám, naleznete na webu.

reklama