[OL]4you na

Nejkrásnější adventní kalendáře, které zkrátí čekání na Ježíška dětem i dospělým

Máte už dost tuctových čokoládových adventních kalendářů z nekvalitní čokolády? Ale i tak byste chtěli udělat svým dětem, sobě nebo přátelům radost? V tom případě jste tady správně!

Nejkrásnější adventní kalendáře, které zkrátí čekání na Ježíška dětem i dospělým

Smysl a poslání adventního kalendáře je stejný od nepaměti. V dobách vzniku adventní kalendáře zobrazovaly nejčastěji náboženskou tematiku. Vyráběly se z tvrdého papíru a po otevření okének se většinou odkryl obrázek vesnice nebo verše z bible. První adventní kalendář, který byl ručně vyrobený, pochází z roku 1851. A první tištěný, podobný tomu našemu, ale bez otevíracích okének, vyrobil vlastně náhodou v roce 1908 mnichovský tiskař Gerhard Lang z Maulbronnu. Ten vytiskl vystřihovací kalendář s názvem "V zemi Ježíškově". Tento "Mnichovský vánoční kalendář" neměl ještě otevírací okénka. Až na počátku 20. století tiskař Lang vydal první adventní kalendář s malými otevíracími dvířky.

TIP REDAKCE: Boffin magnetic adventní kalendář není plný sladkostí ale elektro komponentů a součástek. Každý den si můžete otevřít jedno políčko a zjistit co v něm máte. Po otevření si stačí načíst QR kód a začít zapojovat obvody podle návodu. Každým dnem se budou projekty zdokonalovat a být více zábavné. Vrcholem bude možnost si sestavit vlastní herní konzoli.

1. Adventní kalendáře LEGO – máte doma malé fanoušky stavebnice LEGO? Udělejte jim dvojnásobnou radost. Adventní kalendář pro děti nabízí mnoho oblíbených témat, jako je Harry Potter, marvelovští Avengers, Lego Friends nebo Lego City.

2. Adventní sada čajů Sonnentor – tradiční rozkládací krabičku zdobí zimní ilustrace zvířátek a uvnitř najdete 24 různých biočajů. Na každém z přebalů na vás čeká básnička, která potěší srdíčko a rozehraje úsměv na tváři.

3. Adventní kalendář od Ovocňáku obsahuje 100% ovoce a nic jiného. Na každý den připadá jedno balení ovocných plátků, které jsou sladké a přitom neobsahují nic víc než ovoce – jablka, hrušky, jahody, maliny, meruňky, višně, švestky a černý rybíz. Jeden 10g plátek je vyrobený ze 75 g ovoce, které se pouze nadrtilo a pomalu usušilo. 

4. Adventní kalendář Yankee Candle obsahuje 24 čajových svíček, vždy po 3 kusech od letošních novinek i tradičních bestsellerů: Twinkling Lights, Tree Farm Festival, Letters to Santa, Christmas Eve Cocoa, Candlelit Cabin, Snowflake Cookie, Angel’s Wings a Christmas Cookie. Obsahuje také čirý skleněný svícínek na čajovou svíčku.

5. Odpočítávejte dny do Štědrého večera stejně nedočkavě, jako když jste byli malí. Tento adventní kalendář od značky Kneipp vám na každé prosincové ráno nachystá milé překvapení. Čeká na vás sada 24 koupelových a masážních olejů, sprchových gelů, tělový peeling, soli do koupele, tělové mléko, balzám na rty nebo krémy na ruce.

6+7. Obdarujte sebe nebo své blízké vánočním kalendářem plným vysoce kvalitních porcovaných čajů Basilur. Čajová kolekce vás přenese na daleké plantáže a umožní Vám vychutnat si lahodné čaje v nejkrásnějším období roku. Sada obsahuje 24 druhů černých, zelených a ovocných čajů.

8. Adventní kalendář Matchbox obsahuje kolekci vozidel s doplňky, které každého fanouška autíček dostanou do sváteční nálady.

9. V největší adventním kalendáři od Mixit na vás čeká celkem 26 okýnek. Na Mikuláše a na Štědrý den si totiž otevřete 2 krabičky s překvapením. Z každé krabičky v kalendáři si navíc můžete sestavovat Mixit betlém, budou vám stačit nůžky a trocha zručnosti. Uvnitř se skrývá müsli, Mixitky, oříšky, kaše, granoly, preclíky, mandle v čokoládě a také dárečky a naprosté novinky jako např. prémiové Mixitelly z piemontských lískových oříšků.

10. Populární adventní kalendáře PLAYMOBIL po mnoho let zkracují čekání dětí na Štědrý den. Vytváření nekonečně vzrušujících dobrodružství, to totiž baví každé dítě. Královský piknik v parku a Mořské panny na koupání oslní každou holčičku a kluci si dozajista užijí Policejní potapěče a další sady.

11. V adventním kalendáři Lush najdete 12 svátečních produktů pro vaše odpočítávání do Vánoc, speciálně vybraných tak, abyste celí slavnostně zářili.

12. Zpříjemněte si čekání s tematickým adventním kalendářem od Barbie. Čeká na vás celá řada parádních překvapení a nechybí samozřejmě ani panenka Barbie! V každém z 24 okének je trendy obleček nebo módní doplněk, které mohou děti každý den objevit.

13. Vstupte do kouzelného světa pohádkového městečka od nakladatelství Egmont a při čekání na Ježíška den po dni otevírejte okénka s roztomilými i užitečnými dárečky. Čekají vás půvabné šperky, kreativní doplňky z papíru, ozdoby k dotvoření, razítko s tiskárničkou, magnetka, záložka do knížky, adventní svíčka, nažehlovačky, záspisníček, notýsek, přívěsky a špendlíky a třpytivé sponky a spousta dalších milých drobnůstek.

reklama