[OL]4you na

Obědy do práce jednoduše díky Wolt at Work

Klasická otázka v kanceláři, která je navíc v současné době více než aktuální: „Co dnes s obědem?“...

Obědy do práce jednoduše díky Wolt at Work

Jak to máte vy? Nosíte si do práce krabičky? Objednáváte si meníčka z restaurací a vyzvedáváte? Nebo si objednáváte jídlo společně s kolegy hromadně přes kurýrní službu? Pokud jste zvolili poslední variantu a jídlo si necháváte přivézt, pak se seznamte se službou Wolt at Work a ideálně ji představte taky šéfovi! 

O službě Wolt už jsme vám psali v jednom z minulých článků, navíc jste určitě ve městě zaznamenali modré kurýry s černými taškami Wolt, které jsou plné dobrot z těch nejlepších olomouckých restaurací. Navíc až do konce prosince platí speciální kód OL4YOU na slevu 100 Kč při první objednávce.

Ale zpět k firemním obědům. Wolt totiž nedováží jídlo jen jednotlivcům, díky jejich službě Wolt at Work můžete objednávat přímo do kanceláře klasické obědy i dobroty na meetingy nebo třeba brunche, přímo přes skupinovou objednávku. Stačí, když společně s kolegy kouknete, co mají kde dobrého, vyberete si a při možnostech platby zaškrnete firemní účet. My jsme si dnes objednaly do redakce bagely z Caffè Dieci & Cocktails a byly úžasné! Už jste je u nich ochutnali? 

Do objednávky si navíc můžete zapsat i poznámku, pokud objednáváte třeba na nějaký meeting a podobně. Veškeré firemní objednávky pak budete mít přehledně pod kontrolou na jednom místě. Dalším benefitem služby je možnost platby na fakturu. V administrátorském portálu se dá nastavit rozpočet a samozřejmostí je místo i čas objednávek, klidně pro jednotlivé zaměstnance zvlášť. I ve Wolt at Work se dá objednávat až na týden dopředu, stejně jako v klasické aplikaci. Přestaňte tak řešit obědy, zvolte tu nejjednodušší cestu a ušetřený čas věnujte třeba pokecu s kolegy ve firemní kuchyňce, nebo, ještě lépe, práci! :)

 

 

reklama