Wolt konečně v Olomouci

Usmívající se kurýry v modro-černém oblečení, doručující jídlo z těch nejlepších restaurací, už nepotkáte jen v Praze, Brně nebo Ostravě, ale ode dneška také v Olomouci! Stáhněte si modrou aplikaci Wolt a vybírejte snídaně, svačiny, obědy, večeře nebo cokoli na co máte chuť, kdykoli on-line!

Ilona Tandlerová

Kdo jste se s Woltem ještě nesetkali, měli bychom vám společnost představit. Služba doručující jídlo, s cílem být u zákazníka do 30 minut, pochází z Finska, nejšťastnější země světa. Od roku 2014, kdy se datuje vznik společnosti, se ve Woltu rozrostli natolik, že dělají zákazníky šťastné celkem ve 23 státech celého světa včetně Japonska nebo dokonce Azerbajdžánu. Wolt je aplikace, kde si vyberete cokoli na co máte chuť, objednáte na jednu ze svých uložených adres a pak už jen čekáte, až vám jídlo přiveze některý z usměvavých modro-černých kurýrů. 

Důležitá informace - Wolt aktuálně doručuje v rámci bezpečnostních opatření také bezkontaktně, kurýr vám tak nechá jídlo před vchodem, pokud si to budete přát a zvolíte si tuto formu doručení již v objednávce.

 

Kromě snahy o co nejrychlejší doručení vašeho jídla máte v aplikaci Wolt k dispozici také superrychlou zákaznickou podporu, která odpoví na všechny vaše dotazy do půl minuty. Vše, na co máte chuť, můžete vybírat ze spousty olomouckých restaurací, které navíc budou postupně přibývat. A to se teď, v době, kdy nemůžeme pořádně ani vyrazit najíst se někam ven, více než hodí!

#redakcetestuje

My v redakci jsme z Woltu poctivě objednávali poslední tři dny v rámci testování a všechny nás mile překvapila rychlost dodání objednávek. Jedna z nich dorazila dokonce do 10 minut, což je naprostá pecka, protože bydlíme "zdravě nad městem" (rozumějte pěkný kus od centra). Ve své aplikaci nabízí Wolt jídla všeho druhu. Klasikou je doručování z fast foodů a „kebabáren“, česká kuchyně i denní menu, tolik oblíbená Asie i Mexico. Exkluzivně  na Woltu můžete objednávat geniální Asii z CÔDÔ Palackého, snídaně a dobroty z Cajk bistra nebo Blueberry Cafe, Trouble Cafe, Jazz Fresh Cafe a Jazz Tibet Clubu, milovníky amerických chutí a sladkostí potěší shaky a pancakes z 21 Rock'n'Roll Cafe nebo štrůdly sladké i slané ze Štrůdlárny

Aktuální výběr restaurací ale rozhodně není konečný, příští týden můžete objednávat všechna oblíbená jídla z Cafe New One, skvělou italskou kuchyni z restaurace U Kristýna nebo z vegetariánské Koza zůstala celá, masožrouti zaplesají nad novinkami  v podobě burgerů z Telegraphu nebo osvědčené topky The Buns (ty můžete objednávat už nyní, stejně jako Phočko a další vyladěná jídla z Cà Phé District nebo třeba Indii z High 5). Milovníky pizzy potěší pravá neapolská Street pizza

Wolt nabízí také předobjednávky, a to až na 7 dní dopředu. Plánujete větší sešlost nebo se vám nechce objednávat denně? Zvolte si vlastní den i hodinu doručení a hoďte starosti za hlavu, jídlo vám dorazí přesně, jak máte naplánováno. Navíc si můžete v aplikaci zadat i více různých adres a jen si dle libosti přepínat, kam chcete dobroty doručit. 

A protože vás chceme udělat šťastnými i my v redakci, máme pro vás slevu 100 Kč na první objednávku. Stačí, když v aplikaci zadáte promokód OL4YOU. Kód platí až do konce prosince, takže až vás přestane bavit domácí vaření a pečení, nezapomeňte ho využít. Usměvaví kurýři Woltu vám přivezou jídlo do centra, Hodolan, Neředína, Řepčína, na Povel, Novou Ulici, na Nový Svět a na Nové Sady. 

O Woltu

Jak píšeme v úvodu našeho článku, Wolt je technologický start-up založený v roce 2014 ve Finsku. Má více než 1 500 zaměstnanců, 7 000 000 registrovaných uživatelů, přes 20 000 partnerských restaurací a 45 000 partnerských kurýrů. Působí ve 23 zemích světa a neustále roste. Generálním ředitelem je Miki Kuusi, oceněný Forbesem v globálním žebříčku 30 pod 30. Generální ředitel pro Českou republiku je Jan Foret, který se svým týmem úspěšně službu rozjel ve čtyřech městech v Česku a třech na Slovensku. Služba je k dispozici jako aplikace pro iOS nebo Android, ale také na webu www.wolt.czWolt podporuje používání kompostovatelných obalů, a zároveň kompenzuje uhlíkovou stopu za všechny své objednávky, aniž by to zákazníka stálo cokoliv navíc.

Facebook

Instagram 

AppStore

Google Play

#delikatesky

reklama

Další články