[OL]4you na

Olomoucká kadeřnictví, holičství i kosmetika hlásí otevřeno. Za jakých podmínek se k nim můžete vydat?

V redakci jsme se otevření kadeřnictví, manikúr, pedikúr a dalších služeb nemohli dočkat. Aby ne, naše odrosty volají po profesionální péči! Jaké olomoucké salony a služby otevřely své brány?

Olomoucká kadeřnictví, holičství i kosmetika hlásí otevřeno. Za jakých podmínek se k nim můžete vydat?

Od pondělí 3. května 2021 vláda povolila provoz následujících služeb:

  • kadeřnictví, holičství
  • pedikúra, manikúra
  • kosmetické, masérské a obdobné regenerační nebo rekondiční služby (fyzioterapie, kryoterapie, rehabilitace a podobné služby prováděné na těle zákazníka)
  • úprava a stříhání zvířat

Každý zákazník musí při příchodu do provozovny doložit minimálně jedno z těchto potvrzení:

  • potvrzení o negativním antigenním testu z odběrového místa (ne starším než 72 hodin)
  • potvrzení o negativním PCR testu z odběrového místa (ne starším než sedm dní)
  • potvrzení od zaměstnavatele o negativním provedeném testu (ne starším než 72 hodin)
  • potvrzení o očkování (minimálně 14 dnů po druhé dávce)
  • potvrzení o prodělání nemoci SARS-Cov.-2 (přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dnů)
  • u dětí: čestné prohlášení zákonného zástupce nezletilého dítěte o negativním testu provedeném ve škole (ne starším než 72 hodin)

V případě, že zákazník nedoloží ani jedno z potvrzení, může použít jednorázový test v oddělené části samotné provozovny. Pokud test salony samy neprodávají na místě, nezapomeňte si při cestě za kadeřníkem nebo pedikérkou jeden do tašky přihodit. Včetně respirátoru!

 

Olomoučtí holiči, kadeřníci a maséři čekají na své zákazníky!

Babor Beauty Spa Olomouc

Babor Beauty Spa v Olomouci, jeden ze tří kosmetických salonů s prodejnou Babor v České republice, hlásí otevřeno. Těšit se můžete na procedury ošetření těla i pleti, pedikúru, depilaci vosky a jiné kosmetické zákroky. Nezapomeňte, že salon nabízí ošetření i pro muže! 

Objednat se na jednu z procedur můžete na telefonním čísle 732 661 422 nebo na webových stránkách Babor Beauty Spa Olomouc.

Kadeřnické studio Michal Dok

Potřebují vaše vlasy oživit? Známý olomoucký kadeřník Michal Dok od pondělí přijímá své zákazníky. Kadeřník preferuje objednávky na telefonním čísle 606 733 244. Více na www.michaldok.cz.

L&N beauty lounge

V salonu L&N beauty lounge se postarají o vaše nehty, řasy, obočí, pleť i zářivost zubů. Novinkou pro rok 2021 je mikropigmentace vlasů od vítěze PhiScalp Artist in Czechia Davida Žůrka. Objednávejte se na telefonním čísle 605 269 255 nebo 731 061 356. Další informace naleznete na webu salonu.

Nehtové studio a kosmetika Olomouc

Na nové upravené nehty se nemusí těšit jen stálé zákaznice. Nehtařka Kateřina Kubíčková přijímá i nové klientky, pouze však v dopoledních termínech. Vsaďte na kvalitu materiálu značky Ruscona a oddejte se profesionálnímu přístupu právě zde. Objednávejte se na telefonním čísle 774 084 913.

Doe's Barber Shop

Jak říkají tamní holiči, pokud jste muž a máte hlavu, jste vítání. Máte pocit, že nutně potřebujete nový sestřih? Objednejte se na telefonním čísle 731 836 775 nebo 736 224 870. Nezapomeňte, že od pondělí funguje i jejich walk in pobočka (bez objednání) každý všední den od 8 do 20 hodin. Více informací na webu barber shopu.

Tailor's Barbershop

Zážitek z profesionálního holičství si odnesete z Tailor's Barbershop. Tamní holiči se specializují na střihy, holení a úpravy vousů. Objednávky vyřizujte na telefonním čísle 777 242 470. Více informací na webu salonu. 

OMEGA centrum sportu a zdraví

Brány Omegy jsou pro zákazníky kadeřnictví a masáží znovu otevřeny! Několik měsíců uzavření provozoven v Omeze využili k rekonstrukci prostorů kadeřnictví – salon nyní nabízí více místa, soukromí a bezpečí proti nákaze. Rezervaci do kadeřnictví vyřizujte na telefonním čísle 585 205 709. Objednávky masáží a fyzioterapie domlouvejte přes recepci centra na čísle 585 205 700.

 

 

 

 

reklama