Omlazení díky laseru – 10. výročí slaví RVmedCentrum novým špičkovým přístrojem

Horkou novinkou v RVmedCentru Radana Vidury je frakční CO2 laser se skenerem s FDA certifikací, který nemá kromě chirurgického faceliftingu mezi ostatními typy ošetření konkurenci!

Redakce [OL]4you

Lasery v estetické dermatologii nejsou žádnou novinkou, ale díky technickému pokroku se přístroje neustále zdokonalují. I olomoucké RVmedCentrum lékaře Radana Vidury se stále drží v čele s nabídkou těch nejlepších služeb plastické chirurgie a estetické dermatologie, a proto není překvapením, že špičkový přístroj – ultrapulsní frakční CO2 laser se skenerem s FDA certifikací – najdete právě tady.

Nám laikům ovšem nemusí být hned jasné, co takový přístroj vlastně umí a proč by nás měl zajímat. Ultrapulsní laser odstraňuje znaménka a další kožní léze maximálně šetrně, rychle a bez poškození okolí. Jako novinku tak klientům nabízíme opravdu špičkové ošetření. Navíc je laser vybaven také počítačovým skenerem na plošná ošetření pokožky. Na vrásky kolem očí, rtů, nebo celého obličeje je tato technologie tou nejúčinnější,“ uvádí zakladatel a majitel kliniky RVmedCentrum, Radan Vidura.

Principem ošetření je aplikace vysokovýkonného laserového paprsku za pomoci speciálního, počítačem řízeného skeneru na poškozenou a stárnoucí kůži. Paprsek CO2 laseru způsobí frakční odstranění staré části dermis a vaporizuje v kůži pravidelné mikrootvory, jejichž následné zacelení vede k vypnutí pokožky a její obměně. Ošetření navíc stimuluje neokolagenezi (tedy tvorbu nového kolagenu), která vede k celkové regeneraci stárnoucí kůže.

Ultrapulsní frakční CO2 laser

V RVmedCentru si můžete vybrat z několika typů ošetření právě ultrapulsním frakčním CO2 laserem. Tím prvním je oblíbený a často vyhledávaný laserový frakční resurfacing. Ten je určený klientům, které trápí viditelné vrásky v obličeji, především na čele, kolem očí a úst, mají povadlou, pigmentovanou a nerovnou pleť, a chtěli by tento stav účinně řešit v krátkém časovém horizontu s dostatečně dlouhým efektem a bez nutnosti chirurgického zákroku.

Co od ošetření očekávat?

Laserový frakční resurfacing je nejúčinnější miniinvazivní metodou ke korekci vrásek kolem očních koutků a dolních víček, účinně redukuje také obtížně řešitelné vertikální vrásky na horním rtu a v dalších oblastech obličeje. Ošetření se může aplikovat na jednotlivé, menší lokality nebo ošetřit celý obličej. Frakčním laserem lze ošetřit i oblast krku, dekoltu a hřbetu rukou. Výsledkem zákroku je obnovení vrchní vrstvy kůže, její znatelné vypnutí a vymizení vrásek. Dojde také k barevnému sjednocení a především k jejímu omlazení.

Laserový peeling

Laserový peeling za použití ultrapulsního frakčního laseru je vhodný především k ošetření pokožky obličeje, krku a dekoltu. Je určen pro klienty, jejichž pleť nejeví známky vážnějšího poškození, ale objevují se první známky stárnutí (lehká ztráta napětí, drobnější vrásky, nerovnosti a diskrétní pigmentace). Zákrok pokožku vyhladí, lehce vypne, barevně sjednotí a hlavně obnoví její nejvrchnější vrstvu.

Jak ošetření probíhá?

Před ošetřením se kůže očistí a nanese se znecitlivující krém – ten se nechá působit 45 minut. Samotné ošetření je ambulantní, jen mírně bolestivé. Doba zákroku závisí od velikosti ošetřované plochy, ošetření celého obličeje trvá přibližně 30 minut. Bezprostředně po aplikaci je pokožka bělavá, následně dojde k jejímu zarudnutí a během jedné hodiny po zákroku budete cítit pálení. V následujících dnech se objeví malé stroupky, které postupně vymizí. Celková rekonvalescence bude trvat obvykle dva až tři týdny. Po ošetření je ovšem nutné ihned používat ochranný krém proti UV záření, minimálně SPF 50+, vyvarovat se pobytu na slunci a aplikovat doporučené zklidňující krémy. Efekt ošetření je dlouhotrvající.

Tradice a kvalita

Olomoucká privátní klinika RVmedCentrum poskytuje své nadstandardní lékařské služby svým klientům již deset let. Za tuto dobu se klinika z menší ordinace s recepcí u Dómu sv. Václava a pronajatým operačním sálem proměnila v moderní špičkově vybavené zdravotnické zařízení s vysoce erudovaným týmem lékařů a sester. Její odborné služby a luxusní klientský servis ocenilo již mnoho klientů nejen z Olomouce a okolí, ale také ze zahraničí. „Pozitivní reference od našich spokojených pacientů jsou tou nejlepší odměnou za desetileté úsilí, které jsme společně s týmem spolupracovníků vynaložili. Vzpomínám na otevření původní ordinace v krásné historické lokalitě u Dómu svatého Václava, na první pacienty, na odhodlání využít své mnohaleté zkušenosti s chirurgií hlavy a krku,“ zmiňuje Radan Vidura.

Tým profesionálů

Nyní sídlí RVmedCentrum již osmým rokem v moderní budově na Horním lánu a díky lékařům různých odborností nabízí široké spektrum ošetření, zákroků a operací v mnoha oborech estetické medicíny. V lékařském týmu jsou zastoupeni lékaři z oboru plastické chirurgie, otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, oční chirurgie a dermatologové.

„Nabídka zákroků je u nás opravdu široká a máme ji přehledně uvedenou i s krátkým vysvětlením na našich webových stránkách. Pokud bych měl vybrat jen některé operační zákroky, tak bych zmínil ty, na které se naši lékaři specializují. Osobně se věnuji především plastikám nosu, a to jak zavřenou, tak i speciální otevřenou technikou, kterou v České republice provádí jen minimum chirurgů. Dlouhodobě také řeším problémy klientů s chrápáním. Kolegové z týmu pěkně operují populární oční víčka a nově i šilhavost. Náš plastický chirurg MUDr. Maceček má velmi dobré výsledky s operacemi prsou a plastikami břicha. MUDr. Pokorný je zase specialistou na funkční operace nosu a řešení nosní neprůchodnosti. Kromě operací aplikujeme botulotoxin, výplně, ,nitě‘, skinboostery a mnoho dalšího,“ vyjmenovává vedoucí lékař kliniky Radan Vidura.

Nový design k 10letému výročí

K desátému výročí kliniky také padlo rozhodnutí na změnu jejího designu. Po zpracování a schválení profesionálního návrhu byly změny interiéru realizovány v krátkém čase koncem léta 2018. Zda se výsledek povedl, necháme na vás. My si myslíme, že ano. Navíc se s novým designem rozšířil i komfort pro pacienty – pohodlné sezení, informace pro pacienty na velkoplošném monitoru. Zásadním počinem pro klienty RVmedCentra však bylo právě pořízení špičkového ultrapulsního frakčního CO2 laseru se skenerem, který klinika nyní využívá.

Ideální doba na plánování ošetření

Zimní měsíce jsou ideální dobou na plánování různých ošetření – ať už si budete chtít nechat odstranit laserem znaménka nebo uvažujete o trvalé epilaci, abyste měli v létě hladkou pokožku bez nežádoucích chloupků. Zavolejte si o termín co nejdříve.

Znamének, kožních lézí a různých výrůstků se zbavíte jednoduše díky novému ultrapulsnímu laseru – ošetření je miniinvazivní a nebude vás omezovat při běžných aktivitách. Aktuálně můžete také využít zaváděcích cen pro využití nového ultrapulsního laseru.

trvalé epilaci (odstranění chloupků) se v RVmedCentru využívá přístroj Amicula E-Light špičkového výkonu kombinující výhody IPL technologie (světelné – laserové) s radiofrekvencí. Přístroj má jak evropskou CE, tak přísnou americkou FDA certifikaci. Zařízení nabízí možnost volby pohlaví, fototypu, barvy ochlupení, typu ochlupení a jeho intenzity a vytvoří individuální nastavení paprsku. Jelikož jsou ale při každé aplikaci paprskem zasaženy a zničeny pouze chloupky v tzv. růstové fázi, je nutno ošetření vícekrát opakovat po 4 až 6 týdnech (počet ošetření závisí na konkrétní lokalitě, fototypu kůže, intenzitě ochlupení a dalších vlastnostech). Obvyklý počet nutných sezení se pohybuje kolem čtyř, proto je potřeba „letní look“ začít řešit ještě v zimě, aby se ošetřená pokožka nevystavovala slunci.

Plány do budoucna

Klinika oslavila 10 let existence – za tu dobu se dostala do povědomí, rozšířil se počet odborností, zvýšil se počet ošetřených pacientů a operací. „Plány na další rozvoj kliniky samozřejmě mám, uvidíme, které se podaří s týmem spolupracovníků realizovat. Věřím, že potřebná energie a nadšení, se kterým jsem kliniku zakládal, mne neopustí, a RVmedCentrum nabídne pacientům i v dalším období řadu novinek a služeb v oblasti péče o zdraví a krásný zevnějšek,“ dodává její zakladatel Radan Vidura.

MUDr. Radan Vidura, Ph.D. & RVmedCentrum

Vedoucí lékař a zakladatel RVmedCentra, Radan Vidura,  je renomovaným odborníkem v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku s dlouholetou chirurgickou praxí. Na univerzitním pracovišti se dlouhodobě zabývá zejména chirurgií štítné žlázy. V privátní chirurgické praxi se specializuje na estetickou chirurgii hlavy a krku. Je specialistou na plastiky zevního nosu, funkční chirurgii nosu a plastiky ušních boltců. Dlouhodobě se věnuje diagnostice  syndromu spánkové apnoe a provádí operace chrápání. Nově v RVmedCentru provádí také ošetření špičkovým ultrapulsním frakčním CO2 laserem. Více informací a kompletní seznam nabízených služeb najdete na webu rvmedcentrum.cz

 

#dermatologie #trvalá epilace #rvmedcentrum #resurfacing #radan vidura #peeling #laser #krása #kosmetika #epilace #vrásky

reklama

pearl-design
Další články