[OL]4you na

Redakce testuje: Nehtové studio a Kosmetika Olomouc

My ženy si osobních doporučení ceníme. Obzvlášť, když se jedná o kosmetické tipy. Jeden tu pro vás máme! Skrývá se na Wellnerova 134.

Redakce testuje: Nehtové studio a Kosmetika Olomouc

K paní Kateřině Kubíčkové chodím na nehty už pár let. Mimo krásně upravených rukou si z návštěvy jejího salonu vždy odnáším dobrý pocit z kvalitního „pokecu“. Kromě nehtové modeláže nabízí Kateřina mnoho jiných služeb, tak jsme s kolegyní z redakce OL4you salon prozkoumaly.

Nehty či manikúru?

Primárním zaměřením paní Kubíčkové je péče o vaše ruce. Zajít si sem můžete na manikúru P.shine, která je ideální péčí pro přírodní nehty. Zajistí vysoký lesk nehtu a zabraňuje jejich lámání či třepení. Je vhodná jako péče o oslabené přírodní nehty, například po umělé modeláži. Hmota P.shine se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, panthenolu, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu a několika vitaminů. Čtyřiceti pěti minutová procedura vás vyjde na 250 korun.

O dlouhodobou krásu rukou se postará gelová nehtová modeláž. V salonu vám přírodní nehty potáhnou gelem či si můžete nechat vytvořit úplně novou modeláž včetně požadované délky nehtu. K nadstavení nehtu slouží tzv. nehtové šablony, které vystřídaly už dnes zastaralé nehtové tipy. Následný vzhled vašich nehtů už je potom jen na vaší představivosti. Vybrat si můžete z nejrůznějších barev gelů a pigmentů. Pro ženy, které nemají rády výrazné nehty, tu je technika babyboomer – jemně odstupňované tóny přirozených barev. Naopak, pro ty nebojácné, tu najdete desítky kamínků Swarovski, ručního malování a jiných zdobení. K práci Kateřina používá kvalitní gely a produkty značky EBD a Ruscona. Cena  potažení přírodního nehtu gelem  je 430 Kč, nová nehtová modeláž stojí 590 Kč / 690 Kč / 790 Kč (podle délky nehtu), doplnění potom 470 Kč / 550 Kč / 600 Kč.

Relax v křesle

Mimo péče o nehty paní Kateřina nabízí také vizážistické a kosmetické služby. Pro jakoukoli společenskou událost je tu večerní, denní či svatební líčení, ať už v salonu nebo u vás doma. Začátečnice přes make-up si sem mohou zajít třeba i na kurz denního líčení.

Péče o pleť je důležitá pro ženy v každém věku. Od toho se nabízí možnost základního kosmetického ošetření, které obsahuje odlíčení, peeling zastaralé kůže, diagnostiku pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, základní úpravu obočí a masku podle typu vaší pleti. Pro náročnější pleť zvolte protizánětlivé ošetření stop akné, na omlazení pleti metodu anti-aging. Přidat si můžete klidně i masáž obličeje nebo znatelnější úpravu obočí, včetně jeho barvení. Péče se zde dostane také řasám. Barvení řas a trvalá na řasy zvýrazní vaše oči a ušetří čas při ranní rutinně v koupelně. S dalšími malými nedostatky, jako jsou výrazné chloupky nad horním rtem, si v salonu bez problému poradí. V současné době pracuje Kateřina s profesionálními produkty na péči o pleť Essente. Cena základního kosmetického ošetření je 690 Kč, další péče o obočí vyjde na necelé dvě stovky, trvalá a barvení řas potom cca na 700 Kč.

Nehtové studio a Kosmetika Olomouc Kateřina Kubíčková:

Už čtyři roky se Kateřina učí metodám péče o ruce a nehty. Poslední školení absolvovala u známé a na Instagramu obdivované nehtařky Nicol Nails. Kosmetice propadla po kurzech u paní Jany Knittlové či na školeních Janssen Cosmetic. Její salon najdete ve třetím patře budovy Wellnetu na Wellnerova 134 v Olomouci. Návštěva kosmetického a nehtového studia je možná pouze na objednání na tel. čísle 774 084 913 nebo prostřednictvím zpráv na facebookové stránce salonu.

Mimochodem, aktuálně Kateřina hledá kolegyni do svého salonu na modeláž nehtů!

Pro čtenářky OL4you přinášíme tip na péči o své ruce: „Své ruce pravidelně krémujte, občas jim dopřejte peeling pro odstranění odumřelé kůže. Pro náročnější doporučuji parafínový zábal. Jednou týdně je vhodná manikúra, zabraňuje vzniku záděrů a tvrdé kůžičky okolo nehtu. A nezapomeňte, nehtovou kůžičku vždy zatlačovat, nestříhat!“

reklama