Sex Education aneb Pokud chcete vyzkoušet Netflix, udělejte to právě teď!

Tohle počasí nedolovuje téměř žádnou jinou činnost, než zahrabat se do peřin, usrkávat horký čaj s rumem a pustit oblíbený film nebo seriál... A pokud jste všechno viděli už stokrát tam a zpět, máme pro vás nový tip na seriál, který by vás neměl minout: Sex Education! Takže: Netflix and Chill...

Redakce [OL]4you

Milujete seriály a filmy tak jako my v redakci? Jestli ano, pak musíte vidět i zcela nový seriál Sex Education, který představil 11. ledna 2019 Netflix. (Pro ty, kteří neznají Netflix – jedná se o placenou službu, díky které můžete sledovat filmy a seriály on-line. Od ledna 2016 je Netflix dostupný ve 190 zemích světa. V Česku a na Slovensku jej máme od ledna 2016. Vybírat se dá z více než 4500 filmů, seriálů a dokumentů, z nichž má zhruba 350 titulů české titulky nebo dabing. V redakci ovšem dáváme přednost originálnímu zvuku s anglickými titulky, aby sledování mělo i výukový aspekt.)

Netflix nabízí tři programy, ze kterých si můžete vybrat – základní Basic za 199 Kč měsíčně, se kterým můžete sledovat nabízené filmy a seriály na jedné obrazovce (ale můžete k tomu použít počítač, tablet či telefon). Standardní program je za 259 Kč měsíčně – ten vám poskytne HD podívanou a zároveň i na dvou obrazovkách (vy se tak můžete koukat na nejnovější seriál a vaše děti mohou sledovat pohádky). Premium program pak poskytne Ultra HD sledování až na 4 obrazovkách zároveň.

Ideální na Netflixu je, že službu můžete kdykoli zrušit – neuvážete se tak k ročnímu členství. Takže když po měsíci zjistíte, že se na Netflix vůbec nedíváte, můžete ho bez jakýchkoli poplatků zase vypovědět. Pokud naopak plánujete prázdniny plné filmových večerů s přáteli, Netflix bude tou nejlepší volbou.

Ale teď zpátky k seriálu... Sex Education je britské komediální drama od Laurie Nunn, ve kterém uvidíte např. oblíbenou FBI agentku Scullyovou – herečku Gillian Anderson, která dokonale ztvárnila roli sexuální terapeutky Jean Milburn, matky šestnáctiletého panice Otise (Asa Butterfield). Ten se za práci své matky stydí, ale když při jedné situaci vyjde najevo, že určitý terapeutický talent možná zdědil, využije toho spolužačka Maeve (Emma Mackey) s nechvalnou pověstí. Rozjedou spolu byznys – a Otis tak působí jako sexuální terapeut pro ostatní teenagery ve škole. Téměř každý totiž (jak se ukáže) nějakého toho kostlivce ve skříni má... 

Seriál Sex Education obsahuje nespočet skvělých scén, které vás rozesmějou i (skoro) rozpláčou. Běžný život (nejen) na střední škole představuje charaktery a situace, se kterými se každý v životě mohl setkat. Pokud už dávno nejste diváky Netflixu, teď je tedy ta nejlepší doba na vyzkoušení měsíčního programu zdarma!

P.S. Opravdu se nejedná o placenou reklamu, ale čiré nadšení celé naší redakce!

#gillian anderson #must-watch #netflix #seriál #seriály #sex education

reklama

pearl-design
Další články