SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Premiere Ladies s filmem LOVEní!

Další filmový večer pro dámy – Premiere Ladies – se uskuteční v úterý 19. března 2019 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Tentokrát se můžete těšit na předpremiéru české komedie LOVEní. Zapojte se do soutěže a vyhrát můžete dvě vstupenky!

Redakce [OL]4you

Hlavní postava filmu LOVEní (Eliška s tváří Ester Geislerové) má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

Komedie LOVEní bude mít v českých kinech premiéru až ve čtvrtek 21. března 2019, ale vy ho můžete vidět již v úterý 19. ledna 2019, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem Frisco a doprovodným programem (ukázky luxusního líčení, zábavné fotografování a filmový kvíz) a těšit se můžete i na tombolu, která začne v 19.00 hodin a získat můžete poukázky do knihkupectví, na sportovní zboží a filmové dárky. Hned poté odstartuje předpremiéra filmu. Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutěžní úkol: Jmenujte další dva herce, kteří hrají po boku Ester Geislerové v komedii LOVEní. 

Své odpovědi posílejte nejpozději do pátku 15. března 2019 na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#lovení #předpremiéra #premiéra #premiere cinemas #premiere ladies #soutěž #vstupenky

reklama

Další články