UP Business Camp nabídne zajímavý souboj startupů

Na 9. ročníku konference UP Business Camp, která se uskuteční už 20. listopadu v Domě u parku, proběhne souboj startupů a inovativních týmů. Ty mohou vyhrát ceny v hodnotě více než 100 000 Kč a vyplout tak snadněji do světa businessu...

Redakce [OL]4you

Souboj o elevator pitch
Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy mají možnost na konferenci UP Business Camp, která proběhne 20. listopadu v Domě u parku, soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch. Ve dvou minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Soutěž již čtvrtým rokem pořádá olomoucký Startup Klub. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící připraven workshop na prezentační dovednosti, který letos povede Tomáš Staněk. Ten pomůže soutěžícím v dopoledních hodinách dopilovat jejich prezentace. Všichni účastníci souboje se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Co obdrží vítěz?
Vítěz dostane příležitost představit svůj projekt před investory v rámci prestižní akce Okresní hospodářské komory. Budou si také moct vybrat svou hlavní výhru. Buď zvolí projektový/brandový web v hodnotě do 70 000 Kč od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive, nebo super akcelerační program pro startupové projekty sestávající z celkem 30 hodin mentoringu a koučinku v pěti různých oblastech (business development, digitální brandbuilding, výkonnostní marketing, právní minimum, prezentační dovednosti) v celkové hodnotě 45 000 Kč od pořadatele soutěže, kterým je již zmíněný Startup Klub.

UP Business Camp nabídne i přednášky a diskuzi
Pokud si netroufáte přihlásit se do souboje startupů, tak určitě navštivte UP Business Camp alespoň jako účastník. Najdete zde inspiraci v nabitém programu, který slibuje velice zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů. Jedním z letošních řečníků bude například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox. Dalším řečníkem bude Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness. Nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada, kterou představí Dominika Sokolová. Na programu konference je i panelová diskuze na téma "Podnikání v malých a velkých městech", kde vám představíme možnosti pomoci s rozjezdem vašeho podnikání v Olomouckém kraji. Diskutovat o tom budou Lucie Krystková z ICOK, Tomáš Vlasák z CzechInvestu, Petr Kubečka z VTP a Pavel Sedláček z ESMEDIA Interactive a Startup Klubu. Vstupenky na konferenci lze zakoupit zde.

UP Business Camp již tradičně pořádá Vědeckotechnický park, letos jej podporuje Dům u parku, v jehož krásných prostorách se konference koná. Generálním partnerem je Komerční banka. Mezi další významné partnery konference patří CzechInvest, Startup Klub, ESMEDIA Interactive, Inovační centrum Olomouckého kraje, Busyman a Reticulum. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.

 

#business camp

reklama

pearl-design
Další články