[OL]4you na

Vánoční koncert

V rámci svého letošního adventního turné zavítá do Olomouce zpěvák a skladatel Richard Pachman a zpěvačka Dita Hořínková.

Vánoční koncert

Tématem letošního adventního koncertu, který se koná v pátek 13. prosince 2019 od 19 hodin v Husově sboru, je láska, domov, víra a setkání. Vedle Pachmanovy duchovní a písňové tvorby uslyšíte řadu adventních melodií a novinek připravených pro letošní turné. Těšit se můžete i na písně z Pachmanova loňského Vánočního alba. 

„Na naše publikum v mé rodné Olomouci i na krásnou atmosféru Husova sboru se s Ditou velmi těšíme! Po skončení adventních koncertů již tradičně navštívíme Dětské centrum ve Strančicích, kam přivezeme již po devatenácté finanční výtěžek z koncertů. To je vedle radosti ze samotných koncertů druhé veliké potěšení,“ prozrazuje olomoucký rodák Richard Pachman.

K turné vychází ve spolupráci s CČSH i DVD se záznamem představení scénického oratoria Mistr Jan Hus ze Staroměstského náměstí, kde Pachman vedle Dity Hořínkové, Ilony Csákové, Tomáše Petříka, Andreje Beneše a dalších zpíval v den výročí upálení Jana Husa pro 15 000 diváků. Vstupenky na koncert zakoupíte v síti Ticket Art www.ticket-art.cz. Více informací najdete na webu.  www.richardpachman.cz

reklama