Vyběhněte s NN Night Run a Neon Run za zážitky!

Oblíbený seriál nočních závodů s příznačným názvem NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa je tu! Letošní novinkou bude Neon Run plný světelných efektů.

Hana Došlová

Oblíbená běžecká akce NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa se bude konat 9. října v Olomouci již posedmé. Čeká na vás atraktivní trasa se startem a cílem ve Smetanových sadech. Proběhnete je všemi směry a vyběhnete i do blízkých Čechových sadů. Při závodě na pět kilometrů jednou, na „desítce“ dvakrát. Díky tomu, že je trať „na pětníku“, budete se s ostatními běžci často potkávat. Výhodou je, že se mezi kamarádi a partneři můžete povzbuzovat a ostatní budou vidět, jak na tom jsou v porovnání s konkurencí. Zatímco pět kilometrů zvládnou běžci startující ve čtvrt na sedm ještě za šera, desítka startující přesně o hodinu později už bude za svitu čelovek. Pohled na sady osvícené stovkami světýlek bude úchvatný.

Ani tentokrát nebudou chybět ani závody pro děti 211 KIDS CUP, rodinný nesoutěžní běh Nutrend FAMILY RUN a doprovodný program od partnerů seriálu. Pokud se do metropole na Hané vydáte jako celá rodina, můžete si domů přivézt slušný zvěřinec. Tedy alespoň co se medailí týká. Černou šelmu totiž dostávají běžci v cíli závodů NN NIGHT RUN 10 km, růžová kočička je za zaběhnutí trati AVON BĚH 5km, koťátka pak dostávají děti v rámci 211 KIDS CUP a liška je za účast na dvoukilometrových tratí NUTREND FAMILY RUN, kterých se často účastní děti se svými rodiči a zdaleka ne všichni běží.

Aby toho nebylo málo, den před NN NIGHT RUN se uskuteční NEON RUN, který je spíše o zábavě a světelných efektech. V pátek 8. října vás na Výstavišti Flora obklopí noc plná jasných neonových světel a neonových barevných zón, které si můžete užít na maximum. V každém startovním balíčku najdete neonovou světelnou tyč, která umocní váš zážitek. V zázemí můžete využít služeb facepainterů, dočasného tetování a nebo si dokoupit neonové doplňky. V cíli vás čeká krásná medaile s jednorožcem a taneční after party.

Zájem o závody je značný, přihlášeno je už přes patnáct stovek závodníků, nicméně kapacita je dostatečná a bude možné se přihlásit i na místě. „V každém městě se nám zvyšují počty účastníků a jejich spokojenost je pro nás nejlepší odměnou. Těším se, že i v Olomouci uvidíme v cíli jen úsměvy,“ přeje si šéf organizačního týmu Tomáš Pavel.

Na Facebooku a Instagramu OL4YOU si nyní můžete zasoutěžit o startovné na závod dle vlastního výběru.

Více se dozvíte na www.nightrun.cz a www.neonrun.cz.

 

#olomouc

reklama

smartregion
Další články