Zbývá posledních pár vstupenek na koncert Davida Kollera! Neváhejte!

David Koller, legendární frontman kapely Lucie, vystoupí již tuto sobotu 10.července ve 20:00 ve FunParku u Šantovky v rámci festivalu Vinaři na Šantovce. Akce je návštěvnosti limitovaná a zbývá jen 250 vstupenek.

Hana Došlová

Již v sobotu 10. července vystoupí ve FunParku Galerie Šantovka David Koller s kapelou. Těšit se můžete na hudební zážitek pod širým nebem na velkém pódiu. Kapacita areálu je pouze 1000 lidí, proto nečekejte a kupte si svůj lístek ještě dnes. Vystoupení legendárního zpěváka je jistě hlavním lákadlem dvoudenního festivalu Vinaři na Šantovce. Vstupenky na koncert zakoupíte za jednotnou cenu 199 Kč online zde.

Na festivalu Vinaři na Šantovce vás čeká velmi atraktivní program, který nemůže propásnout žádný fanoušek folklóru jižní Moravy. Představí se vám špičková vinařství s velkou dávkou toho nejlepšího ze své produkce. Budou se konat edukační sommeliérské workshopy, díky kterým se přiučíte základům degustace vín a vinařské kultury. Na degustační večeři s Romanem Paulusem zjistíte, jak správně párovat vína s jídly. Po celou dobu trvání akce bude k poslechu tradiční cimbálová hudba. Vstup na festival je zdarma.

Více o festivalu se dočtete zde.

#akce olomouc

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články