[OL]4you na

Zhubnout touží každý druhý. Máme pro vás tipy na netradiční novoroční předsevzetí

Znáte to. Každý rok si vždy po Silvestru dáváme řadu předsevzetí. Zhubnout, přestat kouřit, chodit běhat, nejíst po šesté večer... A šťastný je ten, komu se alespoň podaří začít! My pro vás ale máme trochu jiná předsevzetí. Taková, která mají hlubší smysl a jejichž dodržování by mohlo být i zábavou...

Zhubnout touží každý druhý. Máme pro vás tipy na netradiční novoroční předsevzetí

1. Zapojte se do dobrovolnických aktivit
Dobrovolníkem může být každý. Dobrovolnické aktivity, ať už jsou směřovány kamkoliv, jsou odreagováním od rutiny všedních dní, mohou být zábavou, ale také potěší vaše srdce a v neposlední řadě pomohou udělat radost těm, pro něž je vaše dobrovolnictví nesmírně důležité.

2. Radujte se z maličkostí
Zní to až banálně, ale zkuste si na chvilku sednout a zamyslet se nad tím, kolikrát za den se opravdu upřímně zaradujete, usmějete a cítíte vnitřní uspokojení. Nejspíš dojdete k ne příliš lichotivému závěru. A tak to vezměte za správný konec a s příchodem nového roku si víc užívejte přítomnost a poddejte se radosti, kdykoliv to jen bude možné. Už jen dobrá káva dokáže vykouzlit úsměv na rtech.

3. Smějte se víc
Smích je lék. Snadno zatočí se špatnou náladou, ale především člověk, který se více usmívá, svou pozitivitou kladně působí i na své okolí. Víte, jak je krásné, když jdete po ulici a potkáte příjemně naladěného člověka? Říká se, že krása ženy spočívá v jejím úsměvu. A spousta mužů vám potvrdí, že je to skutečně tak. Takže se usmívejte. Budete krásní pro všechny kolem a i vám se bude žít lépe.

4. Čas od času si dopřejte den jen pro sebe
Bohatá snídaně, kosmetika, návštěva kadeřníka, nakupování, sklenka dobrého vína, heboučká mikina, pohodlné křeslo a romantická komedie, chvilka s oblíbenou knihou, hříšně dobrá horká čokoláda nebo vana plná pěny a k tomu sklenka prosecca... Představ, jak by měl vypadat ideální den, který strávíte jen sám/sama se sebou, je opravdu mnoho a záleží na vkusu, na momentálním rozpoložení a aktuální touze každého z nás...

5. Mějte rádi vaši práci
Prací trávíme podstatnou část našeho života, a tak stojí za to dělat to, co nás opravdu baví a naplňuje! Pokud chodíte do zaměstnání s vědomím toho, že se vám opravdu nechce, a jediné, na co během dne myslíte, je okamžik, až půjdete domů, je všechno špatně. Pokud nemáte možnost nebo jednoduše nechcete zaměstnání změnit, zkuste jej brát více pozitivně. Na všem se dá najít něco, co je hezké. A do každého zaměstnání se dá chodit s úsměvem. Pak vaše práce bude příjemná i pro ostatní a uvidíte, že nakonec i pro vás, což je nejdůležitější.

6. Choďte více do přírody
Příroda je chrám... :) Hory, lesy, údolí, nebo jen cyklostezka v Olomouci. To všechno vás nabije neskutečnou enerií. Nejen že si vaše mysl odpočine, ale dáte zabrat i vašemu tělu, takže se vlastně oklikou vracíme k samotnému začátku našeho článku. Nemusíte hned zvedat činky ve fitku, stačí rychlejší procházky na čerstvém vzduchu a uvidíte, že nakonec i trochu zhubnete a zformujete cukrovím a chlebíčky vykrmené "vánoční" tělo.

Hlavně vkročte do nového roku s úsměvem na rtech a pozitivní myslí! To je základ úspěchu.

Vše dobré v roce 2022!

reklama