[OL]4you na

Advent ve sbírkových sklenících pokračuje. Přijďte si vyrobit vánoční dekoraci

Už o víkendu 10. a 11. prosince pokračuje akce ve sbírkových sklenících, během které můžete navštívit workshop a vyrobit si vlastní vánoční dekoraci, nebo si nějakou na místě zakoupit. Těšit se můžete na dílničky i občerstvení.

Advent ve sbírkových sklenících pokračuje. Přijďte si vyrobit vánoční dekoraci

Vánoční workshopy se ukuteční pod vedením zkušených aranžérek a floristek z Výstaviště Flora Olomouc vždy od 10 do 15 hodin. Místo na workshopu není třeba předem rezervovat. "V uvedený čas stačí přijít a pustit se do tvoření. Věnec na dveře vyjde na 650 Kč, adventní věnec na 790 Kč a vánoční svícen bude stát od 250 Kč. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo si na výrobu dekorací netroufne. Věnce a svícny budou připravené i přímo na prodej,“ uvedla již před časem Eva Fuglíčková, ředitelka Výstaviště Flora Olomouc.

Každý účastník workshopu navíc získává i vstupenku do celých sbírkových skleníků. Ty jsou až do 18. prosince otevřené každou sobotu a neděli do 9 do 16 hodin. Lidé zde mohou obdivovat květy tropických rostlin, bohatou úrodu citrusů, celoevropsky významnou sbírku kaktusů či expozice s plazy a exotickými ptáky či sladkovodní a mořské akvárium.

reklama