Babor Beauty Spa: Oáza krásy v ruchu města

V říjnu 2017 se Olomouc rozrostla o jedno speciální místo, které vám umožní na chvíli se zastavit v pracovním koloběhu a dopřát si zasloužený relax. Babor Beauty Spa najdete na Švýcarském nábřeží nedaleko Galerie Šantovka.

Zuzana Zbořilová

Když se Lenka Vidurová, majitelka dnešního BABOR BEAUTY SPA v Olomouci, před pár lety rozmýšlela, jakou kosmetickou značku pro své studio zvolit, padla volba na rodinnou firmu BABOR z německého Aachenu. Historie značky, která má v logu  černou růži – symbol věčné krásy, sahá do roku 1956, kdy ji založil Dr. Michael Babor. Dnes je BABOR mezinárodní společností s dlouhodobou rodinnou tradicí, zastoupenou v 70 zemích světa, využívající ve výrobě nejmodernější high-tech přístroje a technologie. Značka BABOR je v kosmetice a wellness synonymem exkluzivity, mimořádné kvality a profesionality.

„Koncept BABOR BEAUTY SPA mě úplně nadchl, a tak jsem začala hledat, jaké místo by mu nejlépe sedělo,“ prozrazuje Lenka Vidurová. Když se tedy objevily nové prostory na Švýcarském nábřeží, neváhala ani minutu a vrhla se do příprav. Dnes zde najdete luxusní kosmetický salon s prodejnou, splňující přísná kritéria této německé značky.    

Kde se vzaly ampule

Ampule BABOR jsou okamžitým zkrášlovačem pro profesionální i domácí použití. Vysoce koncentrované aktivní tekutiny jsou baleny po jednotlivých porcích v luxusních skleněných ampulích a poskytují exkluzivní péči pro každý typ a stav pleti – s okamžitým účinkem. Právě díky sterilnímu a individuálnímu balení těchto koncentrátů na jedno použití nejsou při výrobě potřeba žádné konzervanty, a tak představují ampule BABOR tu nejčistší podobu péče o pleť.

BABOR byla první společnost na světě, která vyvinula ampule jako okamžitou vysoce účinnou pleťovou výživu v praktickém a hygienickém balení. Díky znalostem, zkušenostem, specializaci a výzkumu je BABOR vůdcem na trhu a dalo by se říct, že i mistr světa v segmentu ampulí – ročně jich prodá až 40 milionů kusů!

Teď před Vánocemi si můžete (nechat) udělat radost v podobě adventního kalendáře s 24 ampulemi a dopřát si tak kvalitní péči o pleť i během předvánočního shonu. A pokud nestihnete tento set, nabízí BABOR během celého roku i 14denní kúru, se kterou dostane váš obličej, krk i dekolt pořádnou porci výživy.

Kosmetická ošetření i rozlučka se svobodou

Pro budoucí nevěsty, které plánují rozlučku se svobodou,  nebo skupinky kamarádek, které si chtějí jen tak zarelaxovat, nabízí BABOR BEAUTY SPA v Olomouci speciální balíček – zákaznice si mohou vybrat různá tělová nebo obličejová ošetření a relaxační rituály s olejíčky. Samozřejmostí jsou skvěle vychlazené bublinky, čerstvé ovoce, župánek, papuče, dobrá nálada a malý dárek.

Nemusíte ovšem hledat speciální příležitost, abyste si dopřáli kosmetické ošetření. Návštěvu BABOR BEAUTY SPA můžete zařadit i do svého klasického pracovního dne, kdy si po nákupech v Galerii Šantovka odběhnete do salonu na šálek espressa a zaslouženou dávku relaxu.

Derma Visualizer

Zajímavostí salonu je i speciální přístroj BABOR TECH Derma Visualizer, který zajišťuje profesionální analýzu pokožky kamerou s polarizovaným světlem a počítačovým vyhodnocením. Sestaví tak komplexní diagnostiku pleti: obsah kožního mazu, stupeň odlučování šupinek, pórovitost, charakter skvrn a stupeň vrásek. Na základě diagnostiky výsledků se pak klient dozví doporučené typy ošetření a produktů.

Nezapomíná se ani na pány

Samozřejmostí u značky BABOR je také pánská řada produktů a ošetření, které dodají mužské pleti sílu a vitalitu. Líbit se jim jistě bude kosmetické ošetření se speciálními kartáči nebo relaxační masáže.

Babor Beauty Spa

Kosmetické nebe najdete nově na Švýcarském nábřeží 6 v Olomouci nedaleko Galerie Šantovka. Kromě ošetření obličeje a těla si zde můžete užít také přístrojová ošetření a relaxační masáže. Výjimkou nejsou ani ošetření pro muže. Novinkou je i možnost prožití dámské rozlučky se svobodou nebo zkrátka odpočinkový den s kamarádkami plný relaxačních procedur a bublinek. Více na www.babor-beautyspa-olomouc.cz

#babor beauty spa #beauty #galerie šantovka #kosmetika #relax #šantovka

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články