[OL]4you na

Buďte zase dámou!

Za časů, kdy muži byli opravdovými gentlemany a ženy dámami, nechodilo se doma v třičku a teplácích, ale spíše v šatech a košili… Vraťte se do těchto časů alespoň o svátcích!

Buďte zase dámou!

Sami jistě uznáte, že v šatech a upravení se cítíte o mnoho lépe, než ve vytahaném tričku a džínách. Nad slavnostním outfitem není potřeba až tak moc přemýšlet, udělali jsme to za vás. Tak prosím, dámy! Zahoďte letos alespoň ke štědrovečení večeři tepláky (i džíny) někam do kouta a buďte dámami! 

Little Black Dress aneb malé černé 

Takzvané malé černé šaty mají spoustu využití a jsou záchranou pro všechny ženy, kterým se nad oblékáním nechce přemýšlet a zároveň chtějí vypadat hezky. V šatníku vám kvalitně provedené malé černé vydrží při správné péči (a vaší stejné váze:) leta letoucí. Navíc budete vědět, že po nich můžete sáhnout kdykoli a nikdy neuděláte chybu. Zda budou s rukávem nebo bez necháme na vás. Jen prosím, tělové silonky zahoďte společně s tepláky někam do pryč... Totéž platí pro všechny, které máte v plánu obout si boty s otevřenou špičkou - silonky do bot s otevřenou špičkou nepatří. Nikdy! Opravdu nikdy! A kde zaručeně koupíte malé černé? Zkuste Milly.cz - showroom s originální italskou módou, který najdete v Olomouci i v Praze a paní majitelka vám s výběrem poradí na jedničku. 

Zkombinujte to 

Dalším tipem na sváteční outfit je krajkové body s jednoduchým černým spodkem. Zda si vyberete sukni nebo například kalhoty s puky, je jen na vás. Při oblékání myslete ale na to, že body je krajkové a ať nejste přeplácaní, zvolte si spodek z co nejjednoduššího materiálu a hladké struktury. Krajková body koupíte všude možně, my jsme jedno pěkné zahlédli v háemku, tak ho třeba ještě budou mít. Nebo to udělejte opačně a zkombinujte krajkovou/tylovou/jakoukoli sukni s výrazným vzorem nebo strukturou s jednoduchým vrškem. Pro různý výběr sukní vás pošleme do prodejny Vabacci (opět osobní zkušenost na výbornou).

Elegance snoubící se s pohodlím

V šedých úpletových šatech s dlouhým rukávem od designérky Josefiny Bakošové budete elegantní a zároveň se budete cítit pohodlně. V redakci jsme se do nich zamilovaly na první pohled! Jsou ze 100% bavlny a jestli se chystáte do Prahy, ještě je stihnete pořídit v ateliéru Harddecore. 

Pro nešatové alespoň košile 

I klasická košile nebo halenka udělají svoje a dodají vám slavnostní ráz. V kombinaci s kalhotami s pukem a lodičkami budete za dámu i bez šatů. Pro košili i kalhoty s pukem opět utíkejte do Milly Fashion. Skvěle vám tam poradí, vyberou ty správné kousky pro vaši postavu a pomůžou je perfektně sladit. 

Až budete nastrojené, dolaďte to červenou rtěnkou, dejte si skleničku bublinek a užijte si krásný slavnostní večer! 

reklama