[OL]4you na

Burger Street Festival ovládne Šantovku už tento víkend! Láká na šťavnaté burgery, churros i vafle

Milovníci burgerů, zbystřete! K Šantovce se tento víkend opět sjedou nejlepší burger makeři z celé republiky. Od pondělí do pátku zde můžete ochutnávat propečené maso v bulce například od JJ Grill Bill, BurgerLand, Bad Boys Burgers&Grill, Bistra Paulus a řady dalších. Sladkou tečku nabídnou vafle, makronky a populární churros. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Burger Street Festival ovládne Šantovku už tento víkend! Láká na šťavnaté burgery, churros i vafle

"Jde o nevětší tuzemský gastro festival, který má v Olomouci velkou popularitu a věrnou fanouškovskou základnu. Příjemná atmosféra festivalu je ideálním tipem na program s přáteli a rodinou. Každý si na festivalu najde dobroty, které ho potěší," říká marketingový koordinátor David Podstata.

Nabídka burgerů osloví skutečně všechny. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani. Zakousnout se můžete také do bezlepkové housky. Fajnšmekři mohou místo hovězího vyzkoušet například maso z lososa. Ke skvělému jídlu patří také dobré nápoje, těšit se proto můžete na dobré pivo, víno i koktejly i skvělé pití. A na konci nebude chybět ani sladká tečka.

Akce odstartuje v pátek 28. dubna a potrvá až do neděle 30. dubna. Kompletní program najdete zde.

FOTO: archiv pořadatele

reklama