[OL]4you na

Butik s osobním přístupem, to je Roca Blanca Fashion Store

Je tu čas Vánoc! A dnes nám otevřeli obchody, sice s omezeními, ale přece jen. Můžeme tak konečně vyrazit na nákupy a ladit naše vánoční outfity, ať už ke stromečku nebo na oblíbený punč.

Butik s osobním přístupem, to je Roca Blanca Fashion Store
Dominika Žochová, majitelka butiku Roca Blanca (Zdroj: osobní archiv)

Bez dvou dnů jsou to dva měsíce, co se zavřely obchody a služby a spousta z nás se oddávala bujarým nákupům na internetu. A s nimi také spousta z nás vracela oblečení, které nesedělo nebo vypadalo jinak, než na webových stránkách e-shopů. (Jedna moje kamarádka takhle vracela 5 bund. 5!!!) S koncem omezení naštěstí přichází čas, kdy se můžeme konečně zase převléknout z tepláků (klidně i těch fancy) do něčeho pěkného a vyrazit na nákupy, všechno si vyzkoušet rovnou a vracení čehokoli, co nesedí, se vyvarovat. A podle nás není po tak dlouhé době nic víc, než si udělat odpoledne s kamarádkou nebo třeba maminkou a vyrazit na kafe a do obchodů, oblečení v nich si moci osahat, obléknout, případně si poslechnout názor někoho, kdo módě rozumí a dokáže doporučit vhodné kombinace i doplňky.

Jedním z takových obchodů, kde tohle umí dokonale, a k vybírání oblečení dostanete spoustu tipů co s čím zkombinovat, je olomoucký butik se špičkovým výběrem jedinečných módních kousků přímo v centru Olomouce - Roca Blanca fashion store.

Milá a usměvavá majitelka butiku, Dominika Žochová, pečlivě vybírá každý kousek zboží, které v prodejně koupíte a dokáže vám nakombinovat outfit na důležitou firemní prezentaci, na party s kamarádkami i jakoukoli další příležitost. Včetně doplňků v podobě kabelek, šátků i šperků.  A fancy"teplákovky má v prodejně taky, můžete se tak na svátky povalovat u pohádek stylově a přitom pohodlně! :)  "Je důležité na sebe nezapomínat, odměňovat se a zároveň podpořit naše vnitřní já navenek. Móda ženám dodává odvahu a sebevědomí, zároveň by měla podpořit jejich ženskost a potenciál. Cítit se skvěle, znamená vypadat skvěle. A to hlavně o Vánocích, kdy ženy zvládají nejnáročnější část roku. Vánoce se spokojenou maminkou, či partnerkou jsou mnohem krásnější. A já ráda pomůžu všem, aby se nejen cítili skvěle, ale také skvěle vypadali a u nákupů se příjemně zrelaxovali," říká majitelka a stylistka olomouckého butiku Roca Blanca fashion store, Dominika. 

V Roca Blanca fashion store pořídíte oblečení a doplňky nejen pro sebe, ale pro kteroukoli slečnu nebo dámu, kterou máte rádi. V nabídce mají totiž spoustu dárkových sad v různých barvách i stylech, můžete tak vybírat z různých kombinací rukavic, čepic, čelenek i šál a dalších doplňků.  Pokud tedy váháte, co komu pořídit pod stromeček, tady máte pár tipů. 

  

 

Dámský butik Roca Blanca najdete v ulici Pavelčákova 12 v centru Olomouce a oblečení i doplňky můžete objednávat také na webových stránkách www.rocablanca.cz.

reklama