[OL]4you na

Červen v Šantovka Star(t)s láká na originální módní kousky i zdravé dobroty z oříšků

Poslední měsíc před letními prázdninami nabídne projekt Šantovka Star(t)s originální módní kousky a zdravé dobroty. Na své si přijdou fanoušci udržitelné módy i zasnoubené slečny, které aktuálně vybírají vhodné svatební šaty. K závěru měsíce mohou ochutnat oříškové produkty z Prostějova.

Červen v Šantovka Star(t)s láká na originální módní kousky i zdravé dobroty z oříšků

První červnový týden bude patřit firmě Cirkulo. Ta nabízí nadčasovou módu, která vyniká precizním zpracováním těch nejkvalitnějších zbytkových tkanin a pletenin české výroby. Ekologicky udržitelný textilní materiál z "deadstocku" zaručuje 100% originalitu. Každý kousek je tak vždy pouze jeden. Módní produkty z dílny Cirkulo vás ihned okouzlí svou jedinečností.

Další týden se představí salon Dream Dress, který nabízí šaty pro nevěsty a jejich doprovod. "Máme za cíl uspokojit touhy každé dívky a ženy. Každý rok si dáváme záležet, abychom vytvořili nejkrásnější a nejkvalitnější svatební šaty. Šijeme šaty na zakázku i podle fotografie," říká majitelka salonu Olga Měrková.

Poslední týden budou moci zájemci ochutnat kvalitní produkty z oříšků od firmy Barenuts z Prostějova. Ta praží pomocí horkého vzduchu, rostlinně a bezlepkově. Zakládá si na výrobě másla, které vzniká tou nejčistší možnou metodou. Mottem firmy je, že stačí jen přivonět, ochutnat a milovat.

Více informací o jednotlivých projektech najdete na webu Šantovka Star(t)s.

reklama